KARJEROS CENTRAS

TIKSLAS

Mūsų darbo tikslas- padėti jums išmėginti IT sritį ir išsirinkus tinkamą kryptį įsidarbinti praktikai ar darbui IT įmonėje.

Esame vienintelė programavimo mokykla, kurios tikslas- jūsų įdarbinimas. Didžiuojamės didžiausiu įdarbintų absolventų ir sėkmės istorijų skaičiumi Lietuvoje.

KAIP MES DIRBAME

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

Dirbame mentorystės principu – suteikiame visapusišką pagalbą planuojat karjerą. Konsultacijos tikslas – išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir galimybes.

CV WORKSHOP'AS

Padedame pasirašyti stiprų CV „workshop“ principu bei pasiruošti profesionalų „LinkedIn“ profilį.

PASIRUOŠIMAS DARBO POKALBIUI

Pristatome, kaip vyksta dauguma darbo pokalbių, kokias užduotis gali skirti darbdaviai. Pasidaliname dažniausiai daromomis klaidomis ir duodame vertingų patarimų.

DARBO PRAKTIKA

Visiems motyvuotiems ir turintiems gerus pagrindus studentams padedame rasti praktikos vietą vienoje mūsų IT įmonių-partnerių.

0
1055
ABSOLVENTŲ VILNIUJE, KAUNE IR KLAIPĖDOJE
0%
85%
BESIKREIPUSIŲ STUDENTŲ GAUNA PRAKTIKOS VIETĄ
0
79
IT ĮMONIŲ- PARTNERIŲ VISOJE LIETUVOJE
0
16
MENTORIŲ

Karjeros workshop'ai- dirbtuvės

Norėtumėte nemokamos konsultacijos karjeros klausimais?

Užsiregistruokite susitikimui su Karjeros Centro vadove

KARJEROS CENTRAS NE MŪSŲ STUDENTAMS|

Mokėtės programuoti KITOJE MOKYKLOJE?

Jeigu mokėtės kitoje mokykloje- galime padėti rasti praktiką ar darbo vietą vienoje iš mūsų įmonių parnerių. Taip pat konsultuojame karjeros klausimais, įvertiname žinių lygį ir patariame, kaip geriau pasirodyti per darbo pokalbį.

Mokėtės programuoti SAVARANKIŠKAI?

Jeigu mokėtės programuoti savarankiškai- taip pat galime padėti gauti darbo arba praktikos vietą vienoje mūsų įmonių- partnerių.