Finansuojami kursai dirbantiems

ALEXEY

„Nesvarbu, kad viską reikia pradėti iš naujo nuo mažesnio laiptelio. Šokti į „naują traukinį“ niekada nevėlu!“ – taip apie savo pasirinkimą atsiliepia Alexey, kuris baigęs Programavimo pagrindai per 6 savaites mokymus apsisprendė, kad toliau savo karjerą nori tęsti dirbdamas su JAVA programavimo kalba. Įdėjęs daug darbo ir pasinaudojęs Karjeros Centro vadovės Živilės pagalba, šiuo metu dirba  IT įmonėje „Inntec“.

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Dirbau mokslinį darbą. Studijų metu išmokau naudotis Linux OS, gerai įsisavinau Perl programavimo kalbą. Taip pat skyriau nemažai laiko knygų, susijusių su programavimu, skaitymui.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Turėjau pažįstamų programuotojų, kurie savo pavyzdžiu įkvėpė mane tolesnę savo ateitį susieti su programavimu. Mokytis pastūmėjo ir didelė darbo vietų pasiūla IT rinkoje.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymai sekėsi gerai, sunku nebuvo. Klausėme teorijos, darėme praktines užduotis, namų darbus. Mokymų metu susipažinau su populiariausiomis programavimo kalbomis – C#, JAVA, JavaScript. Šie mokymai man padėjo apsispręsti, kad toliau noriu gilintis būtent į JAVA programavimo kalbą. Todėl po kursų nemažai laiko skyriau savarankiškam darbui.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Įmonę surasti padėjo „Vilnius Coding School” Karjeros Centro vadovė Živilė. Turėjau padaręs savo programavimo portfolio, todėl gana greitai sulaukiau laiško iš įmonės „INNTEC”. Nuėjęs į pokalbį gavau praktinę užduotį, kurią turėjau atlikti per dvi savaites. Prisipažinsiu, teko pasistengti, bet tikrai buvo verta. Po kelių dienų gavau pasiūlymą atlikti jaunesniojo JAVA programuotojo praktiką.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Dirbu prie įmonės įdomiausio projekto kaip JAVA Back-End programuotojas, mokausi dirbti „Spring“ karkasu.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Kiekviena profesija gali atvesti žmogų į aklavietę, kai laikui bėgant pradeda netenkinti uždarbis, ateities vizija ar darbas tampa kančia. Nieko nelaukite – imkite ir keiskite! Reikia nebijoti įgyti naujų žinių ir įgūdžių. Nesvarbu, kad viską reikia pradėti iš naujo nuo mažesnio laiptelio. Šokti į „naują traukinį“ niekada nevėlu!

 

Nori ir TU?

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Registracija
Kontaktai