Finansuojami kursai dirbantiems

Didžiąją dalį savo karjeros draudimo srityje dirbęs Andrius pasiryžo iškeisti savo 18 metų kauptą patirtį į naujas karjeros galimybes. Kaip pats Andrius sako: „komforto zona yra vienas didžiausių stabdžių karjeros keitimui ir didžiausias stabdis tobulėjimui“. Baigęs Duomenų analitikos mokymus, Andrius įsidarbino analitiku, įmonėje „Infare“.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Ieškojau duomenų analitiko darbo ir darbo skelbimuose dažniausiai naudojami įrankiai ir programavimo kalbos buvo Power BI / Tableu, SQL ir Python. Vilniaus Coding School, Duomenų analitikos mokymų programa kaip tik ir apėmė reikiamus išmokti dalykus, todėl šį kursą ir pasirinkau.

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Nors mokymai buvo intensyvūs, tačiau sekėsi puikiai. Visi kursuose mokomi dalykai man buvo nauji, tačiau mokytis dėl to buvo tik įdomiau. Susipažinau su Power BI funkcionalumais, SQL ir Python pradmenų.

 

Andrius 6

Andrius Stančiauskas (asmeninio archyvo nuotr.)

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Stengiausi ieškoti visais galimais būdais: LinkedIn (stebėjau norimų kompanijų puslapius, rašiau HR kontaktams, kandidatavau per darbo pasiūlymų skiltį), skirtinguose lietuviškuose CV portaluose, išbandžiau keletą užsienio portalų, buvau Vilniaus Coding School organizuojamoje TECH mugėje. Tačiau baigus mokslus reikia suprasti, kad esi vis dar pradedantysis, todėl sudėtingiausias momentas paieškose yra rasti „Junior“ lygio skelbimus, bet jų tikrai yra. Nebuvo lengva, tačiau žinant ko ieškai ir turint šiek tiek kantrybės galiausiai galima rasti tinkamą variantą.

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Komforto zona yra vienas didžiausių stabdžių karjeros keitimui ir didžiausias stabdis tobulėjimui. Nereikia bijoti, nes sukaupta patirtis niekur nedingsta ir jei pajausite, kad pasirinkta nauja sritis ne prie širdies, tai visada galima grįžti. Taip pat, sukaupta patirtis gali puikiai padėti ir naujam darbe, nes galbūt turėsite unikalias žinias, kurių kiti neturi, bei galėsite bent dalį jų panaudoti. Vilniaus Coding School kursuose sutikau puikių įvairaus amžiaus žmonių, kurie profesionalai savo srityse, tačiau pasiryžo pokyčiams ir tai yra labai gerai. Manau, kad svarbiausia yra ryžtis ir nuspręsti, ko tiksliai nori.

 

Andriaus Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai