Finansuojami kursai dirbantiems

ANTON

Mokyklos studentas Anton visai neseniai baigė 6 savaičių programavimo mokymus pradedantiesiems ir teigia, jog programavimas yra ateitis, kuri jam tapo DABARTIMI!

ANTON yra vadovas įmonėje “5hu”, kuri kuria vizualines komunikacijas. Anton į mokymus atėjo su aiškiu tikslu – kad vizualizacija taptų interaktyvi. Nors buvo šiek tiek pačiupinėjęs HTML pradmenis, turėjo patirties su WordPress, Flash ir Macromedia Director, JavaScript taikant jas Adobe After Effects script`uose, tačiau po mokymų sako, jog suprato neturėjęs JOKIOS patirties. ????

ANTON: „Nerimavau ar pajėgsiu, didžiausia baimė buvo tai, kad sau teks pripažinti jog programavimas tik genijams, bijojau nuvilti save… Tačiau supratau, kad čia– kursai ir niekas nesikandžioja. Draugiška motyvuojanti aplinka, kantrūs lektoriai. Įgijau daug naujų žinių, susipažinau su nauju dalyku.”

Dėstytojai apie Anton atsiliepia, kaip apie darbštų mokinį, kuris dažnai klausia teisingų klausimų ir turi programuotojo mąstymą! O ir mokinys iš savo pusės galėtų tik padrąsinti kitus, nes čia nebūna kvailų klausimų, niekas nesijuokia jeigu paklausi elementaraus, tačiau tau nesuprantamo dalyko. Lektoriai savo srities profesionalai, paaiškina ramiai ir išsamiai. Tempas greitas, tačiau stengiamasi, kad spragų neliktų. Čia susirenka motyvuoti studentai, kurie taip pat turi galimybę keistis savo patirtimi ir mokytis vieni iš kitų.

Erdvios šiuolaikiškos patalpos, nemokama kava. Na, bet svarbiausia, kad saldainių buvo, – juokavo studentas.

Registracija
Kontaktai