Tech Mugė

AUGĖ

Šiandien turime naują istoriją apie merginą, AUGĘ, pabaigusią prieš metus vykusius 6 savaičių vakarinius mokymus “Klaipėda Coding School”, supratusią, kad visgi ją labiau traukia Front-end’as, negu Back-end’as, neseniai įgavusią Web programavimo patirties ir dabar dirbančią vienoje Klaipėdos įmonėje, kuri teikia profesionalias IT paslaugas verslui.

AUGĖ: Pabaigusi 6 savaičių kursus “Klaipėda Coding School” ir įgavusi programavimo pagrindus su mokyklos pagalba gavau praktiką vienoje įmonėje, kuri dirba su C# kalba. Darbams įsibėgėjus, supratau, kad mano pasirinkimas mokytis būtent šią kryptį nebuvo teisingas, nes web kūrimas mane traukė daug labiau.

“Klaipėda Coding School” organizuoja įvairius renginius. Tuomet mokyklos vadovė man paskambino ir pasiūlė sudalyvauti renginyje – „Moterys užkariauja IT”, kur ne tik kalbėjau prieš merginų auditoriją apie tai, kaip man sekasi, bet ir susipažinau su kitomis moterimis, kurios domisi ir dirba IT srityje. Ten sutikau Moniką, Bit&Byte vaikų akademijos įkūrėją, kuri man pasiūlė dirbti vaikų kūrybinių dirbtuvių mokytoja, pirmiausia Klaipėdoje, po kelių mėnesių ir Plungėje.

Maždaug tuo pat metu pastebėjau, kad atsirado nauji Web programavimo kursai finansuojami LDB, todėl nieko nelaukus nutariau į juos užsirašyti ir pasinaudoti šia galimybe.

Mokymuose sekėsi gerai, pirmąją dieną beveik neturėjau ką veikti, nes pagrindus jau žinojau, o vėliau buvo labai įdomu, gal dėlto gerai ir sekėsi. 🙂 Žinių gavau ne tik Front-end (Web kūrimo), bet ir Back-end (PHP, Mysql) srityje.

Baigus kursus mokyklos vadovė Edita suorganizavo man pokalbį per Facebook  su dabartiniais mano darbdaviais – įmone NAVUS. Nusiuntusi savo darbus, tą pačią dieną sulaukiau skambučio, kuris ir buvo mano pirmasis pokalbis, o po jo susitarėme susitikti ir aptarti detales gyvai. Atlikusi kelis nemokamus bandomuosius projektus neužilgo gavau ir apmokamų užsakymų.

Šiai dienai esu išmokus dar daugiau, nei įsivaizdavau, kad išmoksiu. Gilinu žinias Front-end srityje, turinio valdymo sistemose. IT sritis be galo plati, todėl naujas šakas/kryptis, kurias nori mokytis, gali atrasti kiekvieną dieną.

Visiems, kurie nori išbandyti kažką naujo ar persikvalifikuoti, patariu nebijoti, nepasiduoti, o siekti savo tikslų net kliūtims pasitaikius. Mokantis naujų dalykų visada reikia įdėti daug darbo ir pastangų, o IT sritis ne išimtis.

Registracija
Kontaktai