CYRIL LAW „ALCHEMETRICS“

“ALCHEMETRICS” – Jungtinės Karalystės įmonė, kuri naudoja šiuolaikines rinkodaros technologijas, kad prekės ženklai galėtų sukurti gilesnius ir vertingesnius ryšius su klientais.Šiuo metu, padalinyje Lietuvoje, įmonė “Alchemetrics” jau yra įdarbinusi tris “Vilnius Coding School” studentus, kurie sėkmingai pradėjo programuotojų karjerą.Į klausimus atsako „Alchemetrics“ technologijų vadovas Cyril Law.

Kokia, Jūsų nuomone, šiuo metu yra IT rinka? Koks programuotojų pasiūlos ir paklausos santykis?

Jungtinėje Karalystėje ir visoje Europoje trūksta kvalifikuotų ir talentingų IT darbuotojų, nes paklausa yra nepalyginamai didesnė, nei pasiūla.

Ar jūs atsižvelgiate į aukštąjį IT išsilavinimą, atsirenkant darbuotojus? Kai kurios didelės IT kompanijos reikalauja universitetinio išsilavinimo, koks Jūsų požiūris į tai?

Mūsų įmonėje aukštasis išsilavinimas nėra esminis kriterijus atsirenkant darbuotojus. Mums labai svarbu yra žmogaus noras mokytis ir aukšta motyvacija. Mes įsitikinome, kad žmonės, kurie mokosi BOOTCAMP (dieniniuose) mokymuose, pasižymi visomis mums svarbiomis savybėmis bei turi gerus programavimo pagrindus, kurie suteikia galimybę pradėti dirbti IT srityje.

Kodėl pasirinkote bendradarbiavimą su „Vilnius Coding School“, kokias galimybes įžvelgėte?

Manome, kad tai puiki iniciatyva. Mes palaikome idėją, kad žmonėms turi būti suteikta galimybė išmokti naujų įgūdžių arba įgyti naują profesiją ir persikvalifikuoti. Mes vertiname tai, kad “Vilnius Coding School” komanda ne tik išmoko programuoti, bet ir suteikia pagalbą ir palaikymą studentams, visuose etapuose – nuo mokymų pradžios iki pat įsidarbinimo.

Po darbo pokalbių su potencialiais kandidatais apie jų motyvaciją, įgūdžius ir norą dirbti ir tobulėti IT srityje, mes tikrai likome nustebinti. Kandidatų noras mokytis, mus sužavėjo ir įtikino, kad į praktikantų pozicijas, turėtume atsirinkti būtent juos ir mes labai džiaugiamės nauja komanda Lietuvoje.

Ar planuojate ir toliau bendradarbiauti su “Vilnius Coding School” ateityje?

Taip! Tai tikrai nėra paskutiniai įdarbinti “Vilnius Coding School” absolventai mūsų įmonėje. Mes džiaugiamės, turėdami galimybę bendradarbiauti ir kviesti prisijungti į komandą tokius motyvuotus žmones.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai