Tech Mugė

DALIUTA

Pirmosios „Klaipėda Coding School” grupės studentė DALIUTA visai neseniai baigė 6 savaičių programavimo mokymus pradedantiesiems ir jau ruošiasi atlikti praktiką IT įmonėje! Linkime sėkmės ir dalinamės Daliutos patirtimi.

DALIUTA: mokykloje jau šiek tiek teko mokytis programavimo. Rodos, ta kalba, kuria programavome, vadinosi „Paskalis”. Mokykloje man sekėsi programuoti, todėl ieškant ką veikti gyvenime vis susimąstydavau, gal nebloga iš manęs programuotoja išeitų. Dėl to, pasitaikius progai, užsirašiau į programavimo kursus, kad ši mintis neliktų apgailestavimu „O jeigu…“.

Nusprendžiau pradėti būtent 6 savaičių mokymus, nes jie aprėpia kelias programavimo kalbas ir yra pats tas, siekiant susipažinti su programavimu apskritai. Mokytis nebuvo labai sunku, turbūt sudėtingiausia man buvo JAVA – tempas išties intensyvus. Trijų valandų trukmės paskaitos prie kompiuterio buvo iššūkis, bet tomis akimirkomis, kai pavykdavo atlikti kokią užduotį ir šį tą suprogramuoti, pasimiršdavo visas nuovargis. Labiausiai nerimavau, kad man nepatiks programuoti, tačiau buvo daug smagiau, nei tikėjausi.

Tikiuosi, kad atradau sritį, kurioje norisi pasilikti ir dirbti. Žinoma, dar reikia palaukti praktikos pradžios, tačiau toks scenarijus atrodo labai tikėtinas.

Žmonėms, kurie nori keisti profesiją, siūlyčiau pabandyti mokytis. Nes nepabandžius – nesužinosi ir liksi su amžina nuoskauda „O galėjau…“.

Registracija
Kontaktai