ROBERTAS BANSEVIČIUS

  • Kiek buvote susiję su programavimu prieš „Vilnius Coding School”?
Prieš „Vilnius Coding School”, su programavimu buvau susidūręs tik labai labai maža dalelyte. Tai viena iš programavimo kalbų tokia kaip FreePascal, išmokau šiokius tokius pagrindus mokykloje, bet tuo viskas ir užsibaigė.
  • Kodėl nusprendei programuoti? Kodėl susidomėjai programavimu?
Programavimas man visada patiko, kompiuteriai, viskas, kas susiję su naujosiomis technologijomis. Tai visą laiką mane traukė ir žavėjo.
  • Kodėl nusprendei pradėti šį kursą?
Jau nuo vasaros mano galvoje sukosi mintis, apie kažkokį laiko praleidimą po darbo laisvu metu, ne tik kad grįžus namo nieko neveikti ir vis refresh’inti FaceBook’o pagrindinį langą tikintis kažko naujo, o kažko tikrai praverčiančio gyvenime. Ir pamačius „Vilnius Coding School” organizuojamą projektą išmokti programuoti per 6 savaites, supratau, kad tai yra tai, ko aš ieškojau ir kad tai bus labai geras laiko praleidimas po darbo ir tikrai smagus ir naudingas.
  • Ar buvo sunku, kas buvo sunku?
Sunkiausia man buvo, priversti smegenis mąstyti logiškai, daugiau nei jos buvo pratę, suprasti naujas lyg ir pažįstamas, bet kartu ir visiškai kitokias programavimo kalbas. Kam jos skirtos, kaip jos aprašomos ir kuo jos visos ypatingos.
  • Kaip manai pasikeis tavo gyvenimas?

Pabaigus šį kursą, manau tikrai atsiveria platesnės galimybės plačioje darbo rinkoje, kuriose jau gali viena akim užmesti ir į programuotojų ieškančių darbuotojų skelbimus, kur gali sau pasakyti „Taip, aš jau suprantu, ko jis reikalauja…“ ir suradus tinkamą vietą, kur gali pritaikyti savo įgytas žinias, tavo gyvenimas gali pasikeisti tikrai į kita pusę negu įsivaizdavai prieš pradedant kursus.

  • Ką patartum žmonėms, kurie nori keisti profesiją?

Noriu patarti, būsimiems studentams, nepasiduodi po pirmos savaitės, nepasiduoti nei po antros nei po kursų baigimo, jei jau nusprendėt lankyti programavimo kursus, tai vadinasi kažkur giliai jaučiate, kad tai jūsų sritis. Linkiu stiprybės ir užsispyrimo, perlipant per save, per savo įsitikinimus, ir dar didesnio užsispyrimo besimokant visas 6 savaites.

  • Dėl ko labiausiai nerimavai prieš pradedant kursą? Kaip tai pasikeitė dabar?

Nerimavau gal dėl to, ar pavyks susitvarkyti su artėjančia didele žinių banga, ar ji nebus sunkesnė nei įsivaizdavau kursų pradžioje, bet išklausius visų programavimų pagrindus ir supratus, kad visos programavimo kalbos, yra panašios, supratau, kad tai bus tik lengviau įsisavinti viską, kas bus man bandoma pateiktį.

  • Apibūdink savo patirtį „Vilnius Coding School”.

Sužinojau, tikrai daugiau nei galėjau pats skaitydamas internete išmokti, sužinojau daug įdomių ir ganėtinai linksmų dalykų apie patį programavimą ir kokie skirtingi būna programuotojai. Tikrai dabar galiu plačiau mąstyti, apie tokį kaip mokslą programavimas ir suprasti kaip ir su kuo jis valgomas ir tikrai jis nėra baisus ir bauginantis, kaip atrodė iš pradžių. Pagilinus savo programavimo pagrindus, galiu dabar įvykdyti kažkada seniai apmąstytus projektus, kurie atrodė nelabai įmanomi, dėl žinių trūkumo, dabar žinau į kur tiksliai turiu kreipti dėmesį ir kur dar labiau gilinti žinias kad tas svajotas, kad ir mažas projektėlis, būtų įgyvendintas.

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

Registracija
Kontaktai