ARMINAS SNARSKIS

  • Kiek buvote susiję su programavimu prieš „Vilnius Coding School”?

Su programavimu susipažinau universitete, tačiau tuomet ši veikla manęs „neužkabino”. 

  • Kodėl nusprendei programuoti? Kodėl susidomėjai programavimu?

Pradėjęs dirbti IT srityje supratau, kaip veikia sistemos ir kompiuteriai, pradėjau domėtis IT naujovėmis. Pabandžiau pats suprogramuoti kelias konsolines aplikacijas ir man tai patiko. Visgi tai yra intelektuali veikla, kur tuo pačiu gali kažką sukurti ir greitai matyti rezultatą. Turbūt tai ir sužavėjo, nes norisi vis kažkokią problemą išspręsti naudojant programavimo principus. Žinoma, faktas, kad programuotojai šiuo metu yra itin paklausūs darbo rinkoje, bei gerai apmokamas jų darbas, taip pat prisideda prie to, kad ėmiau labiau domėtis šia veikla.

  • Kodėl nusprendei pradėti šį kursą?

Bandžiau savarankiškai skaityti knygas apie programavimo technologijas, bet vis trūkdavo praktiškų paaiškinimų bei „užvedimo ant kelio”. Todėl atsiradus galimybei nedvejojau, kad man to tikrai reikia.

  • Ar buvo sunku, kas buvo sunku?

Nebuvo lengva, galbūt dėl laiko trūkumo, nes viską reikia savarankiškai išbandyti ir perprasti. Tuo pačiu, tai yra nauji dalykai, kas reiškia išėjimą iš komforto zonos. Bet kaip pradedi suprasti pagrindinius principus, pasidaro įdomu ir tada savaime „užsikabini“ ir darai tol, kol pasieki norimą rezultatą.

  • Kaip, manai, pasikeis tavo gyvenimas?

Vis tikiuosi pasiekti tokį lygį, kad galėčiau susirasti programuotojo darbą. Šiuo metu stengiuosi kuo daugiau išmokti, gal net pavyks pasiruošti sertifikatui.

  • Ką patartum žmonėms, kurie nori keisti profesiją?

Kadangi pats šiuo metu bandau tai padaryti, tai labiausiai reikia užsispyrimo ir atkaklumo mokantis. Tuo pačiu nesimėtyti ir siekti užsibrėžto tikslo. 

  • Dėl ko labiausiai nerimavai prieš pradedant kursą? Kaip tai pasikeitė dabar?

Neramu buvo kai nebuvau tikras ar sugebėsiu suprasti, tai ką mokytojai bando paaiškinti, įsisavinti programavimo pagrindus. Tačiau pabaigęs kursą suprantu, kad viskas priklauso nuo pastangų, noro ir komunikacijos paskaitų metu.

  • Apibūdink savo patirtį „Vilnius Coding School”

Kursų metu turėjau labai gerą, tikslingai panaudotą laiką. Sužinojau daug dalykų ir turėjau nemažai praktikos, kas man suteikė pagrindą mano tolimesniam tobulėjimui. Tikiuosi visas sukauptas žinias panaudoti tolimesniuose savo darbuose.

Daugiau baigusiųjų atsiliepimų:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/viding/domains/vilniuscoding.lt/public_html/wp-content/themes/vcs/blocks/block_responses.php on line 66

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

Registracija
Kontaktai