Finansuojami kursai dirbantiems

Edgaras - iš vadovo į testuotoją

Edgaras – patyręs mažmeninės prekybos vadovas, galintis pasigirti 10-ies metų karjera šioje srityje. Visgi, smalsumas išbandyti savo jėgas kitoje srityje Edgarą atvedė į mūsų mokyklos testavimo mokymus, kuriuos sėkmingai baigęs įsidarbino testuotoju, įmonėje „Hostinger“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Karjeroje nesiblaškiau ir beveik 10 metų dirbau vienoje įmonėje, pagrindinė veikla buvo mažmeninė prekyba, gretimai turėjom ir el. parduotuvę, bei platų ratą B2B klientų, tad viską apjungus dirbome „omni channel“ principu.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Kai nusprendžiau, kad palieku esamą poziciją ir išeinu į niekur, norėjosi pakeisti aplinką ir taip gavosi, kad porai mėnesių išvykau į kitą šalį. Atostogaudamas pradėjau galvoti koks bus sekantis žingsnis ir pradėjo akys krypti į IT. Taip prasidėjo paieškos, bei analizė kurią programavimo mokyklą pasirinkti, rinkoje mačiau bent keletą variantų, kurie atrodė patraukliai, tačiau Vilnius Coding School mano norimų mokymų pradžios data man buvo patogiausia, dėl to pasirinkau jūsų mokyklą.

Edgaras 2

Baigęs testavimo mokymus, Edgaras įsidarbino įmonėje „Hostinger“.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi gerai, labai patiko, kad teorinė medžiaga buvo iškarto sujungta su praktinėmis užduotimis, visa tai padėjo geriau suprasti ar būsimas darbo pobūdis patiks. Mokymai prasidėjo nuo rankinio testavimo, tada perėjom į JAVA pagrindų mokymus ir užbaigėme rašydami automatinius testus. Būtų sunku išvardyti kiek visko pavyko išmokti per visą mokymų laikotarpį, tačiau buvo suteikta pakankamai informacijos, kad užvestų ant kelio toliau mokytis savarankiškai.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Pasibaigus mokymams turėjau konsultaciją su Marija, konsultacijos metu gavau patarimų kaip susikurti patrauklų CV ir atnaujinti LinkedIn profilį, kad būčiau pastebėtas tarp kitų kandidatų. Pasidarius šiuos namų darbus prasidėjo aktyvi paieška, teko dalyvauti ne viename interviu ko pasekoje turėjau keletą pasiūlymų ir turėjau galimybę rinktis kurioje įmonėje pradėsiu savo IT karjerą. Taip pat ne vieną kartą teko išgirsti ir neigiamą atsakymą, tad rasti įmones, kurios patikėjo manimi reikalavo nemažai pastangų.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Jei neturite visiškai jokių IT pagrindų, tai prieš priimant sprendimą nuoširdžiai savęs paklausti kodėl to noriu ir kiek daug esu pasiruošęs atiduoti savęs? Jei atsakymai į šiuos klausimus užtikrinti ir turite didelį norą tada viskas įmanoma, tačiau nereikėtų savęs nuteikinėti, kad bus labai lengva. Tai padės išlaikyti motyvaciją net ir tada, kai atrodys, kad neįmanoma.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Nereikia užsidėti rožinių akinių ir galvoti, kad visi laukia ištiestomis rankomis. Visi žinom, kad IT rinkoje kaip ir visur kitur trūksta specialistų, tačiau reikia įvertinti ir tai, kad labiausiai trūksta tų, kurie jau turi patirties. Naujoko kelias reikalauja didelio užsispyrimo, ypač tada kai išgirstama NE. Tačiau žinant galutinį tikslą tikrai tai pasiekiama, tik reikia įdėti pastangų, būti kantriam ir išlaukti tinkamo momento.

 

Edgaro Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai