Finansuojami kursai dirbantiems

WEB kūrimo mokymų studentas Eduard, Vilnius Coding School mokymus pradėjo neturėdamas jokios patirties IT srityje, tačiau stropus darbas ir atkaklumas Eduard atvedė ten, kur jis ir planavo būti – pakeista karjeros kryptis ir nauja darbo pozicija, įmonėje „iTechArt“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš mokymus dirbau logistikos srityje (krovinių koordinatorius, NVS šalys).

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School? 

Rinkausi iš kelių mokyklų. Konsultacijos metu Vilnius Coding School atstovai padėjo man išsigryninti, kokie mokymai būtų geriausi mano situacijoje.

Eduard Profile

Baigęs WEB kūrimo mokymus, Eduard įsidarbino įmonėje „ITechArt“.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Kadangi jokios IT patirties iki VSC mokymų neturėjau, buvo labai sunku! Labai daug informacijos, labai didelis tempas. Tačiau uždavinėjau labai daug klausimų, darydavau užduotys po paskaitų ir stengdavausi palaikyti tempą. Galiausiai baigiau mokymus su pagyrimu.

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Pasinaudojau Vilnius Coding School patarimu, kurį gavau karjeros konsultacijos metu ir labai didelį dėmesį skyriau LinkedIn ir bendrų pažįstamų ieškojimui. LinkedIn pasekiau labai daug įmonių, kuriose galėčiau įsidarbinti pagal turimas žinias. Susiradęs tų įmonių HR darbuotojus, parašiau asmenines žinutes su savo motyvaciniu laišku.

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Svajoti yra labai gerai, tačiau tam, kad svajonės virstų realybe, TU turi žengti pirmą žingsnį. Vaizdingai nupasakojant mintį – vienas žmogus, nuolat melsdavo Dievo, kad pavyktų laimėti milijoną. Vieną diena Dievas neiškentė ir pasirodęs žmogui pasakė „žmogau, tu bent loterijos bilietą nusipirk!!!“ 

 

Eduard Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis Karjeros konsultacijos.

Registracija
Kontaktai