Finansuojami kursai dirbantiems

EGILĖ

Šiandien kalbiname Egilę, kuri baigė Tinklalapių kūrimo mokymus ir šiuo metu sėkmingai dirba testuotoja įmonėje „Kodo Bitės“!

Anksčiau studijavau Inovacijų vadybos ir technologijų magistrą bei dirbau santechnikos įrangos vadybininke didmeninėje santechnikos, šildymo bei vėdinimo prekių parduotuvėje. Tačiau programavimas visada atrodė itin įdomus dalykas. Žavėjausi pažįstamų programuotojų darbu ir rezultatais ir paskatino mane mokytis šio nuostabaus meno. Savarankiškai mokytis ganėtinai sunku, todėl užsiregistravau į kursus. Pasirinkau „Klaipėda Coding School“, nes čia organizuojami kursai intensyvūs, o ir programa atrodė daug žadanti.

Mokymuose sekėsi puikiai – gavau ne tik konkrečių programavimo žinių, bet ir išmokau efektyviai savarankiškai mokytis, t.y. gavau stiprų pagrindą tolimesniam tobulėjimui. Per mėnesį šių kursų išmokau tiek, kiek savarankiškai būčiau išmokus per vienerius metus – įgijau HTML, CSS, SASS, LESS, PHP ir JavaScript pagrindus, susipažinau su duomenų bazėmis. Patirtis mokykloje buvo labai įkvepianti!

Darbą susiradau dar kursų metu – norėčiau padėkoti Editai iš „Klaipėda Coding School“, kuri atliko intensyvią paiešką. Nors darbo pokalbyje jaučiausi nedrąsiai, nes buvau ką tik pradėjusi mokytis, bet jis praėjo sklandžiai ir reikėjo tik sulaukti galutinio darbdavių sprendimo. Kad mane priėmė sužinojau priešpaskutinę mokymų dieną – su kolegom šokom džiaugsmo šokį 🙂

Įmonėje atlieku Web projektų (ir ne tik) testuotojos pareigas. Kai atlieku man pavestas užduotis, laisvu laiku tobulinu savo programavimo žinias. Šiuo metu mokausi AngularJS. Ketinu ir toliau mokytis front-endo subtilybių. Kai būsiu stipresnė Front-end’e, norėčiau mokytis Back-end’o, galbūt pramokti C# arba Python’o.

Manau, kad mokytis ir keisti savo profesiją niekada nėra vėlu. Svarbiausia yra suprasti, ką iš tiesų nori veikti gyvenime, kas turbūt sunkiau, nei pakeisti pačią specialybę. Siekti karjeros mylimoje srityje yra daug lengviau, nes net nepajusite, kaip tam atiduodate visą save, o sunkus darbas siekiant tikslo taps malonumu. Ir galiausiai, geriau jau bandyti ir klysti, negu gailėtis, jog niekada nepabandei. Juk gyvenimas yra labai trumpas!

Norėtum pakeisti karjerą kaip Egilė? Siūlome Tinklalapių kūrimo mokymus jau nuo gruodžio 6 dienos – https://www.vilniuscoding.lt/mokymai/boot-camp-intensyvus-programavimo-kursai/

 

Registracija
Kontaktai