Finansuojami kursai dirbantiems

GIEDRĖ

Mūsų studentė Giedrė visai neseniai baigė 6 savaičių programavimo mokymus pradedantiesiems ir jau praktikuojasi įmonėje „FLINKE FOLK AS”, nes PRAKTIKA buvo jos pagrindinis tikslas!
 
„Programavimo pagrindų mokiausi universitete, nuo to laiko nieko nebesimokiau, bet atrodo, kad programavimas visada traukė ir buvo kažkur šalia. Kai nusprendžiau tikrai keisti profesiją, sudomino KCS idėja ir misija. Universitetas man davė daugiausia tik teorinių žinių, kadangi jau dirbau, stoti į profesinę mokyklą keleriems metams neturėjau nei laiko, nei išteklių, o Lietuvoje tokių koncentruotų trumpų kursų pasirinkimo beveik nėra. Tad pradėjau ieškoti tos galimybės, greitai čia ir dabar!
 
Labai daug įtakos padarė sąlyga, kad pagal pastangas ir atitikus reikalavimus (puikus lankomumas, baigiamasis darbas, pastangos, namų darbų atlikimas) pabaigus kursus padedama surasti praktiką IT įmonėje, taip ir atsidūriau KCS klasės pirmame suole”.
Giedrė visada padarydavo namų darbus, jeigu reikėdavo ir anksčiau prieš darbą atsikeldavo, nes tikslas buvo aiškus ir konkretus – nepalikti spragų ir išnaudoti kiekvieną laisvą lektorių minutę, net savaitgaliais!
 
Nors, sako, kad baimindavosi, mes to tikrai nepastebėjome, nes Giedrė tvirtais žingsniais žengė į priekį ir baigiamajam darbui pasirinko sukurti žaidimą su C# programavimo kalba.
 
Giedrė sako: „Atrodė, man nieko neišeis, nieko nesuprasiu, kad man nepasiseks. Aš manau, kad dažnas žmogus galvotų tą patį. Negaliu pasakyti, kad dabar taip nebegalvoju. Nes manęs dar laukia ilgas kelias iki kol tapsiu tikra IT specialiste. Gal dabar tik dažniau suprantu ko nesuprantu :)”
Mes džiaugiamės susipažinę su tokia linksma, nenutylančia moterimi, kuri mato savo ateitį IT srityje!
 
Registracija
Kontaktai