Finansuojami kursai dirbantiems

GINTARAS

Visada džiaugiamės, galėdami pasidalinti sėkmės istorijomis! Šiandien dalinamės Gintaro, kuris „Klaipėda Coding School“ baigė Bootcamp intensyvius programavimo mokymus.

Gintaras: Prieš mokymus buvau karys – savanoris. Atlikau savo pareigą valstybei, o anksčiau užsiėmiau automobilių remontu. Tačiau supratau, kad laikas pokyčiams. Programavimu domėjausi jau seniau, todėl po tarnybos supratau, kad dabar puikus metas tai pradėti.

Mokymuose įgijau programavimo žinių ir įgūdžių. Sunku nebuvo, ko gero sudėtingiausia dalis buvo CV rašymas (Aut. Past. Gintaras buvo vienas geriausių mokinių, kuriam daugiau pagalbos reikėjo tik rašant CV).

Problemų mokymų metu neturėjau, nes viskuo pasirūpino „Klaipėda Coding School“. Po praktikos pokalbio supratau, kad mokytis ir dirbti reikės ir toliau. Neklydau – kiekvieną dieną tą ir darau. Norint tobulėti šioje srityje video žiūrėjimas, ieškojimas ar googlinimas tiesiog neišvengiamas.

Šiuo metu „karpau” tinklapį. Dirbu su HTML, CSS, ir mokausi Javascript framework`o – React`o. Tobulinuosi šioje programavimo kalboje. (Aut. past. Gintaras mokymų pabaigoje darant baigiamąjį darbą stengėsi sudėti daug slider`ių ir tam naudojo javascript funkcijas, tad buvo vadinamas „SlaiderMenu“)

Mano planai ir toliau mokytis Reacto ir gauti darbo pasiūlymą įmonėje, kurioje atlieku praktiką – „VAIVADA“.

Į klausimą – ką galėtum patarti, abejojantiems, bet norintiems mokytis, svajojantiems pakeisti savo profesiją, Gintaras atsako tiesiai šviesiai: „Gana, svajoti ir eikit mokytis! O „Klaipėda Coding School“ ras Jums darbo!”

Svarstai pradėti karjerą programavime ir domiesi tinklalapių kūrimu?  Jei nedirbi ir nesimokai, šie kursai TAU gali būti nemokami. Daugiau informacijos: ČIA

 

Registracija
Kontaktai