Tech Mugė

GYTIS

Gyčio sėkmės receptas – netrypčioti vietoje ir daryti, daryti, daryti. Po 11 metų pardavimų srityje , Gytis suprato, jog nori naujų iššūkių. Pradėjus domėtis darbo rinkos tendencijomis, akis užkliuvo už „Vilnius Coding School“ kvietimo atrasti naujas karjeros galimybes. Po konsultacijos su Karjeros Centro vadove Živile, pasirinko duomenų analitikos mokymus ir dabar sėkmingai dirba šioje srityje banke „Luminor“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote? 

11 metų dirbau pardavimų srityje. Per savo karjerą dirbau keturiose skirtingose įmonėse bei industrijose. Buvo labai įdomūs metai, bet priėjau etapą, kuomet pradėjo norėtis naujų iššūkių. Visada patiko skaičių kalba ir analitinė pardavimų pusė, todėl pradėjau galvoti, ką su tais pomėgiais nuveikus ? Paskutinėje darbovietėje pagrindiniai klientai buvo IT įmonės, tad pažintis su šiuo sektoriumi dar labiau sustiprino norą eiti IT kryptimi.

Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent “VILNIUS CODING SCHOOL” mokymus?

Internete radau testą, kuris padeda nustatyti, ar IT sritis tau tinkama – gavau teigiamą atsakymą.. Tai ir paskatino susisiekti su Karjeros Centro vadove Živile, kuri daugiau papasakojo apie Duomenų analitiką. Tam, kad geriau įsivertinčiau, ar sritis man įdomi, Živilė visų pirma rekomendavo išbandyti online mokymus. – Juos pabaigęs – nusprendžiau, kad gana laukti ir atėjau mokytis į „Vilnius Coding School“.

gytis vcs

Kaip Jums sekėsi susirasti darbą po mokymų baigimo?

Iškart po mokymų pradėjau vaikščioti į darbo pokalbius, tarp kurių buvo ir Živilės pasiūlyti praktikos variantai. Po kurio laiko radau „Luminor“ darbo skelbimą ir nudžiugau, kai buvau pakviestas pasikalbėti, o vėliau gavau ir darbo pasiūlymą. Šią įmonę pasirinkau todėl, kad darbas su duomenimis bankų sektoriuje yra išties didelis iššūkis ir puiki vieta mokytis. Šiuo metu dirbu Junior Business Analyst pozicijoje.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Didžiausias patarimas – drąsiai priimti sprendimą ir pasitikėti juo. Mano aplinkoje buvo žmonių, kurie sakė, jog žengiu žingsnį atgal – palieku darbą, kurį puikiai išmanau, atlyginimą.. bet aš tai mačiau kaip investiciją į save, savo ateitį. Taip, yra tam tikra rizika, bet svarbu nebijoti bandyti  – kas blogiausia gali nutikti? Juk blogiausiu atveju visada galėsite grįžti į sritį, kurioje buvote seniau. Tad jeigu matote, kad dabartinei veiklai kažko trūksta, ėjimas į darbą neneša džiaugsmo, nebetrepsėkite ir tiesiog imkitės veiksmų. Kaip minimum išmoksite daug naudingų dalykų. O tikimybė, kad pavyks pradėti karjerą analitikos srityje tikrai didelė.

gytis vcs diplomas

Gyčio LinkedIn profilis ČIA.

Nori ir TU?

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Registracija
Kontaktai