Finansuojami kursai dirbantiems

"Intrum" HR komanda - atsiliepimas apie persikvalifikavusius specialistus

Įmonės „Intrum“ talentų paieškos specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie IT rinkos tendencijas ir persikvalifikavusių darbuotojų galimybes: „Su Vilnius Coding School bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, nes tai patikimas partneris, parengiantis studentus, atitinkančius mūsų, kaip darbdavio, lūkesčius.“

 

Kokia šiuo metu IT rinkos situacija? Koks programuotojų darbo pasiūlos ir paklausos santykis? Ar keitėsi rinkos situacija pandemijos metu?

„Intrum Global Business Services” (GBS) yra finansų ir kredito valdymo kompanijos „Intrum” paslaugų centras, aptarnaujantis 24 Intrum grupės šalis. GBS daugiausia atliekamos finansinės operacijos, administracinės užduotys. Dėl darbo specifikos IT darbuotojai sudaro iki ~10 proc. visų GBS darbuotojų, dėl ko nelabai galime komentuoti IT rinkos, nes susiduriame tik su maža specialistų dalimi.

 

Kokias galimybes įžvelgiate bendradarbiaudami su Vilnius Coding School?

Su Vilnius Coding School bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, nes tai patikimas partneris, parengiantis studentus, atitinkančius mūsų, kaip darbdavio, lūkesčius. Džiugu, kad su Jūsų mokyklos pagalba galime studentams skleisti žinią apie savo veiklą ir padėti talentams užaugti iki tikrų savo srities profesionalų. 

Office-Job

„Intrum Global Business Services” (GBS) yra finansų ir kredito valdymo kompanijos „Intrum” paslaugų centras, aptarnaujantis 24 Intrum grupės šalis.

Kartais darbdaviai dvejoja dėl persikvalifikuojančių specialistų bei jų galimybių įsilieti į naują sritį, koks yra Jūsų požiūris į persikvalifikuojančius žmones?

Labai vertiname ir laukiame persikvalifikuojančių specialistų, nes tai labai dera su GBS vidine kultūra ir darbuotojų ugdymo strategija. Siekiame suteikti reikiamų žinių ir galimybių tas žinias bei įgūdžius pritaikyti realiose darbinėse situacijose.

 

Ar aukštasis universitetinis išsilavinimas svarbus darbinantis programuotoju? Kai kurios didžiosios IT įmonės prašo diplomo, kaip jis vertinamas Jūsų įmonėje?

Kandidato išsilavinimas ir diplomas – tik viena medalio pusė ir daugiau privalumas nei būtinybė. Jei tai atkeliauja kartu su žmogaus ambicija ir užsidegimu, tikrai rasime bendrą kalbą! Kai kuriais atvejais darbinė patirtis ir po mokslų įgytos kompetencijos ženkliai svarbesnės nei vien įrašas baigimo dokumente.

Computer work

Kandidato išsilavinimas ir diplomas – tik viena medalio pusė ir daugiau privalumas nei būtinybė.

Į kokias pozicijas dažniausiai gali pretenduoti pradedantieji Jūsų įmonėje?

Persikvalifikuojantiems specialistams/darbuotojams galime pasiūlyti verslo/investicijų/duomenų analitiko, sistemų palaikymo specialisto, testuotojo ir kt. pozicijas. Kiekvienu atveju su kandidatu ieškome susitarimo ir diskutuojame, ar mūsų kompanija galės padėti išpildyti kiekvieno turimas profesines ambicijas ir ar turimos kandidato kompetencijos prisidės mums sėkmingai atlikti gaunamas užduotis.

 

Svarstai keisti profesiją?  

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai