Finansuojami kursai dirbantiems

Jurgita - iš energetikės į duomenų analitikę

Dirbdama energetikos srityje, Jurgita savo darbo aplinkoje dažnai susidurdavo su dideliais duomenų kiekiais. Dažnėjant tokioms situacijoms, Jurgita nusprendė pradėti gilintis į duomenis ir jų analizės mokslą, tad vedina šio motyvo Jurgita pasirinko vakarinius Duomenų Analitikos mokymus, sėkmingai juos baigė ir vėliau įsidarbino „Aplinkos projektų valdymo agentūra“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Mano profesinis kelias kol kas dar yra neilgas. Baigusi „Oil, Gas and Energy management“ bakalauro studijas Coventry universitete grįžau į Lietuvą tam, kad susipažinčiau su mūsų energetikos pasauliu iš arčiau. Iki mokymų dirbau aplinkosaugos ir elektros tiekimo srityje.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Pradėjusi dirbti savo srityje susidūriau su dideliais duomenų kiekiais ir nuolatiniu darbu su jais. Tiesiogiai su jais nedirbau, bet duomenys buvo visur, todėl norėdama suprasti ne tik savo sritį, bet ir augantį duomenų pasaulį nusprendžiau, kad atsiradus progai būtinai išmoksiu daugiau apie duomenų analitiką. Taip ir atradau Vilnius Coding School, kurie sužavėjo savo jaunatviškumu bei mokymų pasiūla.

Jurgita Profile

Baigusi Duomenų Analitikos mokymus, Jurgita įsidarbino Aplinkos projektų valdymo agentūroje.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi sunkiau nei galvojau, tačiau tai tik padidino pasididžiavimo savo įgautomis žiniomis jausmą. Eidama į šiuos mokymus buvau labai susikoncentravusi į Power BI įgūdžius ir nemaniau, kad mane taip sudomins Python programavimo kalba.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Kadangi neplanavau kardinaliai keisti savo srities, darbo paieškos metu atsižvelgdavau, kad darbas būtų susijęs ir su man svarbia aplinkosauga. Darbo pokalbiai buvo kitokie nei buvau pratusi, kadangi nesijaučiau tokia užtikrinta, tačiau tai leido pažinti save iš kitos pusės.

 

Jurgitos Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai