Tech Mugė

JUSTAS

Šiandien dalinamės Justo istorija, kuris sėkmingai baigė tinklapio kūrimo mokymus su LDB stipendija, atliko praktiką, o po to ir įsidarbino įmonėje „Vaivada“!                                         

JUSTAS: Pagal išsilavinimą esu virėjas. Anksčiau dirbau kariuomenėje, o pastaruosius metus šioje srityje dirbau įvairiuose baruose. Tačiau laisvalaikiu vis prisėsdavau prie kompiuterio ir galvodavau, o kodėl gi nepabandžius iš to uždirbti ir susieti savo ateitį su IT. Taip ir atsiradau „Klaipėda Coding school“. Mokymuose sekėsi neblogai, žinoma, kartais būdavo ir sunkių akimirkų, tačiau viskas išsisprendė.

„Klaipėda Coding school“ mokymuose įgijau naujų žinių, kalbant tiksliau – įgavau programavimo pagrindus. Kai mokiausi, apie darbą ar praktiką net negalvojau, tačiau džiaugiuosi, kad viskas taip susiklostė ir „Vaivada“ pakvietė į praktikos pokalbį.

Justas teigė, kad pokalbyje jautėsi užtikrintas, tačiau gavus pasiūlymą Justui šypsenos ir džiaugsmo nuslėpti nepavyko 🙂

„Šiuo metu įmonėje „Vaivada” kuriu tinklapius su PHP framework`u – Laravel`iu. Toliau planuose – darbas IT srityje ir tolesnis mokymasis bei tobulėjimas!

Tad norintiems ir svajojantiems keisti profesiją, patarčiau pabandyti, juk nieko neprarasite!“

DARBDAVYS apie Justą:

Šiuo metu Justas tobulėja PHP srityje, gilina žinias Laravel framework`e.
Per praktikos laiką tikrai prasiplėtė Justo akiratis, pamatė daugiau technologijų, ir kaip su jomis dirbama. Justas pats bando daryti sudėtingas užduotis, kai reikia, nebijo prašyti pagalbos ar konsultacijos.
Labai stengiasi ir gerai atlieka užduotis. Nors ofise sėdi tylus ir daug nekalba, bet yra linksmas, prijaučiantis rokui/metalui 🙂

Ir jūs norėtumėte programuoti? Nemokami tinklapių kūrimo mokymai, kuriuos finansuoja LDB – ne tik puikus būdas susikurti puslapį sau ir išsirinkti, kur tobulėti toliau, bet ir galimybė pradėti programuotojo karjerą. Po mokymų padėsime rasti praktikos vietą IT įmonėje.

Registracija
Kontaktai