Tech Mugė

Martynas Jonaitis - "We Build Tech"

Įmonės „WE BUILD TECH“ CEO Martynas Jonaitis dalinasi savo įžvalgomis apie IT rinkos tendencijas ir persikvalifikavusių darbuotojų galimybes IT srityje: „Džiugu matyti, kad Lietuvoje yra kuriamos tokios įmonės, kaip Vilnius Coding School, kurios ir stato svarbų pamatą Lietuvos technologijų kelyje.”

 

Kokia šiuo metu IT rinkos situacija? Koks programuotojų darbo pasiūlos ir paklausos santykis? Ar keitėsi rinkos situacija pandemijos metu?

Situacija IT rinkoje yra tikrai nebloga. Kaip ir kiekvienais metais, metų pabaigoje matome sulėtėjimą pritraukiant naujus klientus, tačiau tuo pačiu, turimi klientai ruošiasi Kalėdų išpardavimams, tad darbo tikrai netrūksta. Taip pat, norėčiau pasidžiaugti, jog gauname vis daugiau užklausų iš startuolių, o į kai kuriuos ir karantino metu investavome – per Zoom!

martynas we build tech

Ar aukštasis universitetinis išsilavinimas svarbus darbinantis programuotoju? Kai kurios didžiosios IT įmonės prašo diplomo, kaip jis vertinamas Jūsų įmonėje?

Svarbesnės yra žinios, vienok, diplomas puikiai užtvirtina ir tikrai prideda pasitikėjimo samdant darbuotojus. Džiaugiuosi, kad tapome Vilnius Coding Shcool partneriais.

 

Kodėl sutikote bendradarbiauti su Vilnius Coding School? Kokias galimybes įžvelgėte?

Šaunu vienos užklausos pagalba gauti sąrašą potencialių darbuotojų, kuriems žodžiai HTML, CSS nėra naujiena!

 

Kartais darbdaviai dvejoja dėl persikvalifikuojančių specialistų bei jų galimybių įsilieti į naują sritį, koks yra Jūsų požiūris į persikvalifikuojančius žmones?

Turime ir savo komandoje buvusių barmenų, vairuotojų ir manau, kad jei yra daug noro, galima pasiekti viską. Mes savo ruožtu padedame tokiems žmonėms įgyti pradines žinias, darome Masterclass‘us ir kviečiame mentorius, kurie per tam tikrą laiko tarpą užaugina svarbias vertybes žmoguje. Smagu matyti kaip ex barmenai rašo kodą ir kuria technologijas 😊

 

Į kokias pozicijas dažniausiai gali pretenduoti pradedantieji Jūsų įmonėje?

Dažniausiai Front-end programavimas arba projektų priežiūra – valdymas. Turime kelis pardavimų darbuotojus – studentus.

 

Kaip vertinate šį projektą dabar, kai mokymus baigęs žmogus jau dirba Jūsų įmonėje?

Manau, kad tai buvo reikalinga jau seniai. Džiugu matyti, kad Lietuvoje yra kuriamos tokios įmonės, kaip Vilnius Coding School, kurios ir stato svarbų pamatą Lietuvos technologijų kelyje. Visi šie žmonės su laiku tik tobulės, o ir dabar klientai iš užsienio yra linkę mokėti premium už programuotojus, kurie dirba Lietuvoje.

 

Svarstai keisti profesiją?  

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai