Milda - iš pardavimų vadybininkės į testuotoją

Ilgai svarsčiusi, Milda nusprendė išbandyti savo jėgas automatinio testavimo srityje. Baigusi 60 val. trukmės vakarinius mokymus bei lemtingo sprendimo apsilankyti „Vilnius Codign School“ TECH mugėje vedina, Milda pakeitė ne tik darbo sritį, bet ir darbdavį – įsidarbino testuotoja, Lietuvos registrų centre.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Iki mokymų dirbau pardavimų srityje, B2B sektoriuje.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Ilgai svarsčiau, skaičiau, domėjausi ir nutariau susirasti testavimo mokymus. Vilnius Coding School pasiūlė tuo metu tinkamą mokymų laiką ir temą.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Įgijau žinių apie testų planavimą, testavimo tipus, kaip naudotis testavimo įrankiais (Jira, Postman, Selenium IDE). Išmokau C# programavimo pagrindų. Įgijau automatizavimo testavimo pagrindus, kaip sukurti ir automatizuoti testų scenarijus, naudojant geriausias praktikas (NUnit, Selenium Web Driver).

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Iš tikrųjų buvo geriausias sprendimas, kad nuvykau į pavasario TECH mugę. Čia susirinkau įmonių kontaktus, teko sudalyvauti blitz darbo pokalbyje. Ir iš čia būtent susiradau įmonę, kurioje ir įsidarbinau. Tad paieška pavyko gana sklandžiai.

Milda Mykolaitienė

Milda Mykolaitienė (asmeninio archyvo nuotr.)

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Pirmiausia, tai patarčiau nenuvertinti savęs, tačiau ir gerai apgalvoti savo sprendimą. Pasiieškoti informacijos, pakalbinti pažįstamų rate, kas dirba toje srityje. Ar išklausyti trumpus kursus. Ir tada gavus visą galimą informaciją, įvertinti kaip jūs jaučiatės čia.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Jeigu norite keisti profesiją tai ir keiskite, tiesiog reikia kantrybės ir atkaklumo. Pasikalbėkite su savimi ir kritiškai įvertinkite savo asmenines savybes. Susidėliokite planą: ką aš turiu padaryti, sužinoti ar išmokti, jog pasiekčiau užsibrėžtą tikslą. Darykite, kad ir mažais žingsniais, bet darykite ir kuo toliau, tuo aiškiau matysis kur turite būti:)

 

Mildos LinkedIn profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai