Milda - iš vadybininkės į testuotoją

Pasibaigus motinystės atostogoms, Milda nusprendė pakeisti savo karjeros kryptį. Vadybos srityje dirbusi Vilnius Coding School alumnė prisimena, jog jau nuo pirmos dienos pasijuto savo „rogėse“. Baigusi automatinio testavimo mokymus, Milda šiuo metu dirba testuotoja „Penki Kontinentai“ įmonių grupėje.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Baigiau verslo vadybos studijas ir visą gyvenimą dirbau įvairų vadybinį bei administracinį darbą. Po motinystės atostogų nusprendžiau, jog noriu keisti profesiją.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Apie Vilnius Coding School sužinojau tiesiog „googlindama“ internete. Pasidomėjus labiau, nusprendžiau, jog tai puiki vieta įgyti naujų žinių. Pasirodo buvau teisi!

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Baigiau Automatinio testavimo mokymus, kur įgijau stiprius rankinio testavimo pagrindus, išklausiau ir išmokau Java pradžiamokslį bei taikyti Selenium. Mokymuose sekėsi gerai, nuo pirmos dienos supratau, jog esu savo „rogėse“.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Taip, buvo nelengva. Atidžiai skaičiau visus darbo skelbimus, buvo sunku perlipti per save ir siųsti CV ten, kur reikalaujama darbo patirties ar žinių, kurių dar neturiu. Bet kaip sakoma – kas ieško tas randa, svarbu neprarast tikėjimo ir nenuleist rankų.

 

Milda 7

Milda Meiduvienė (asmeninio archyvo nuotr.)

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Atsakykite sau į klausimą – ar ši profesija man? Jei atsakymas – taip, pirmyn! Nepasiduokite abejonėms, mokymuose susidraugaukite su bendramoksliais, po mokymų būtinai apsilankykite Vilnius Coding School Karjeros centre.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Nueikite i Tech mugę ir tiesiogiai pabendraukite su IT įmonių atstovais! Pamatysite, kokie faini ir skirtingi žmonės dirba IT sektoriuje.

 

Mildos LinkedIn profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai