Tech Mugė

MINDAUGAS

Mindaugas mokyklos klasėje buvo vienas tylesnių ir bene labiausiai nustebinęs savo dviem gražiais baigiamaisiais darbais. Atėjęs su kompiuterių įrangos derintojo profesija buvo technologiškai drąsus ir nors programavimo nepažinojo, klasėje prie kompiuterio jautėsi puikiai. Mindaugas mokėsi Lietuvos Darbo Biržos finansuojamuose WEB kūrimo mokymuose. Jam sekėsi tikrai neblogai, susirado draugų su kuriais vystė elektroninės parduotuvės projektą, vėliau su “Klaipėda Coding School” vadovės pagalba gavo praktikos pasiūlymą “Avitelos prekyba” įmonėje.

Apie Mindaugą kalbėjome su “Avitelos prekyba” personalo vadybininke Rūta. Strapsnį galite perskaityti ČIA.

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Pirmoji mano rimta profesija buvo virėjas. Padirbėjęs virtuvėje persikvalifikavau i kompiuterių įrangos derintoją, na o šiuo metu turiu jau ir tinklapių kūrimo patirties.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti su Darbo Biržos finansavimu?

Atsakymas labai paprastas! Dalyvaujat Darbo Biržos programoje man pasiūlė galimybę išsirinkti finansuojamus mokymus, dėl to pasirinkau “Klaipėda Coding School” tinklapių kūrimo programą.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Pradžioje buvo labai sunku, o ir sėkmė atėjo iš lėto 🙂

Kaip vyko praktikos įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Praktikos vietą padėjo susirasti “Klaipėda Coding School” vadovė Edita. Ji pasiūlė nuvykti į susitikimą su “Avitelos prekyba” personalo vadybininke Rūta. Nuvykau, o po pokalbio gavau galimybę praktikuotis.

Ką veikėte įmonėje praktikos metu?

Praktiką atlikau su elektroninės praduotuvės technologija – “Magento”. Pradžioje buvo nelengva, reikėjo įdėti daug papildomo darbo, kad galėčiau viską perprasti.

Kokie planai? Kokioje kalboje ketini toliau tobulintis?

Toliau ketinu gilintis į tiklapių kūrimo technologijas ir žinoma PHP kalbą, nes praktikos metu su šia kalba susiduriu kiekvieną dieną.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Jeigu turite galimybę pabandyti – bandykite! Manau, kad tai kiekvienam bus idomi patirtis. Ir tuo pačiu sužinosite ar Jūs galite programuoti. O jeigu patiks tai dirbsite mėgstama darba. Mokytis nėra per vėlu – svarbiausia turėti galimybę mokytis.

Registracija
Kontaktai