Finansuojami kursai dirbantiems

Paulina - iš odontologo asistentės į testuotoją

Nusprendusi keisti karjeros kryptį į IT, Paulina susilaukė neigiamų komentarų bei stereotipais apipintų nuomonių. Nepaisant to, Paulina pasirinko automatinio testavimo mokymus ir palaikoma savo tetos įveikė kilusius iššūkius. Po mokymų Paulina įsidarbino testuotoja, įmonėje „Dematic“. Kaip jai sekėsi mokymuose ir darbo paieškose, skaitykite Paulinos komentaruose, žemiau.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Baigiau odontologinę priežiūra ir 3-čiame kurse, atlikus praktiką klinikoje, joje likau dar 4,5 metų.

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Pačią specialybę (QA engineer) man rekomendavo teta, o Vilnius Coding School pagal geriausius atsiliepus bei pagalbą visų studijų metu.

Paulina Testavimas

Baigusi automatinio testavimo mokymus, Paulina įsidarbino įmonėje „Dematic“.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymai man labai patiko ir praėjus savaitei laiko, supratau, kad mokintis reikėjo anksčiau! Įgijau rankinio bei automatinio testavimo žinių ir Java programavimo kalbos išmanymą.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Darbo paieškos neįvyko greitai. Reikia laiko peržvelgti skelbimus, susirasti įmones, kurios ieško atitinkamos srities specialistų, išsiuntinėti CV ir sulaukti atsakymų iš jų. Dar žinoma daug laiko trunka ir vykstančios atrankos, kurios dažniausiai turi keletą etapų.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Mokymai skirti netgi ir iš visai kitos srities atėjusiems žmonėms, kadangi visko mokomasi nuo pradžių. Man taip pat buvo baimė mokytis, bet susipažinus su dėstytojais mano baimė dingo – dėstytojai atsako į visiškai visus klausimus.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Jūs esate savo gyvenimo kalvis ir, kad to pasiekti turite nekreipti dėmesio į visus stereotipus, kurie taikomi šioje sferoje. Pati visuomet galvojau, kad į IT persikvalifikuoja tik vyrai, gavau neigiamų komentarų dėl savo pasirinkimo. Bet štai aš esu ten, kur ir noriu būti. Įrodyti sau – įrodyti visiems.

 

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai