"PRESENT CONNECTION"

Įmonė “Present Connection” – tarptautinė profesionalias programavimo paslaugas teikianti kompanija, savo veiklą pradėjusi 2012 metais, Olandijoje. Kaune įsikūręs kompanijos IT padalinys teikia aukštos kokybės ir ekonomiškai efektyvias programinės įrangos kūrimo paslaugas užsakovams iš visos Europos.

Šiuo metu įmonė jau yra įdarbinusi 15 “Kaunas Coding School” studentų baigusių mokyklos mokymus! Nuotraukoje matosi tik dalis jų 🙂

Įmonės „Present Connection“ direktorius Domantas Jovaišas atsako į klausimus: 

Kokia šiuo metu IT rinkos situacija? Koks programuotojų darbo pasiūlos ir paklausos santykis?

Ne paslaptis, kad situacija IT rinkoje jau kuris laikas gana sudėtinga. Kaip ir visos įmonės, susiduriame su patyrusių specialistų trūkumu, tačiau nepaisant to, iki šiol su rinkos iššūkiais pavyksta susidoroti ir planingai augti. Per paskutinius 2017 metus įmonės augimas siekė daugiau nei 100%. Džiaugiamės gebėdami pritraukti ne tik jaunus talentus, bet ir patyrusius savo srities ekspertus darbui prie didelės apimties tarptautinių projektų.

Ar aukštasis universitetinis išsilavinimas svarbus darbinantis programuotoju? Kai kurios didžiosios IT įmonės prašo diplomo, kaip jis vertinamas Jūsų įmonėje?

Aukštasis išsilavinimas šiandien tikrai nėra svarbiausias faktorius siekiantiems pradėti dirbti programuotoju. Dabar rinka siūlo daugybę būdų programavimo mokymuisi ir nėra vieno geriausio recepto. Svarbiausia suprasti, kad viskas priklauso nuo asmeninių pastangų ir žinių pritaikymo praktikoje. Be abejonės, universitetinis išsilavinimas turi daugybę pliusų.

Bendradarbiavimas su Kaunas Coding School, kokias galimybes įžvelgėte? 

Present Connection šiandien jungia 11 programuotojų komandų, kurios dirba prie skirtingų projektų. Viena iš komandų dirba su „Progress“ technologija, kuri Lietuvoje nėra labai populiari, tad ir tinkamų specialistų trūksta. Dažniausiai pradedantieji jau yra išbandę kelias technologijas ir turi konkrečių siekių dirbti su tam tikra technologija. Taigi džiaugiamės, nes bendradarbiaudami su Kaunas Coding School atrandame pradedančiuosius talentus, kurie nori pakeisti savo karjeros kryptį ir yra pasiruošę mokytis dirbti su naujomis technologijomis bei turi pakankamą techninių žinių lygį, kad galėtų pradėti mūsų „Progress“ mokymus.

Kaip vertinate studentų motyvaciją ir pastangas?

Studentų pastangas vertinu gana teigiamai. Daugelis studentų tikrai pateisino lūkesčius. Jie ėmėsi darbų, uoliai mokėsi ir bėgant laikui galėjo atlikti vis sudėtingesnes užduotis. Malonu matyti pradedančiųjų programuotojų užsidegimą ir norą tobulėti. Tikimės, kad prie mūsų prisijungs vis daugiau pradedančiųjų talentų.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai