Tech Mugė

RASA SMIRNOVIENĖ (DAISORAS)

Verslo sistemas, interneto svetaines, interneto svetainių dizainą kurianti bei kitus interneto sprendimus siūlanti įmonė „Daisoras“ – viena mūsų įmonių-partnerių, kurioje dirba buvusi „Vilnius Coding School” studentė Jevgenija. Komanda jaukiame biure, įsikūrusiame Vilniaus Senamiestyje, dirba kaip tikra šeima, kurią be programuotojų, papildo ir tvarką prižiūrintis šunelis Beninno.  

Apie IT rinką ir „Vilnius Coding School” projektą – DAISORAS bendrasavininkė Rasa Smirnovienė:

„IT rinka plečiasi ir programavimo specialistų trūksta, – tai natūralu. Ypač sunkiau rasti „mid-level“ ir pradedančiuosius programuotojus, kurie jau turėtų šiokių tokių įgūdžių. Labai svarbu ne tik baigti universitetą, kolegiją ar programavimo mokymus, bet iš tiesų domėtis IT, valdyti technologijas ir nuolat augti. Mes esame nedidelė įmonė, tačiau stengiamės sudaryti kuo geresnes sąlygas mūsų darbuotojų tobulėjimui. Pagrindinis kriterijus, ieškant darbuotojo, tai jo įgūdžiai bei motyvacija.

„Vilnius Coding School” projektas (WEB kūrimo mokymai su LDB finansavimu ir įdarbinimu) pasirodė kaip galimybė atrasti motyvuotą, iššūkių nebijantį naują komandos narį. Taip pas mus atsirado Jevgenija – gavome iš mokyklos jos CV ir rekomendaciją, susitikimo metu pamatėme, kad ji tikrai motyvuotas žmogus, pasiruošęs iš pagrindų keisti karjerą. Vienas iš mūsų komandos narių – programuotojas iš pradedančiojo sėkmingai išaugo į „Senior“ lygio specialistą, kitas taip pat sėkmingai mokosi bei dirba ir pradėjęs nuo nulio šioje srityje po 2 metų jau geba ir kur kas gerokai sudėtingesnius darbus atlikti ir jo darbai sėkmingi bei vertinami klientų. Tai rodo, kad viskas įmanoma, jeigu įmonėje palankios sąlygos augti, o žmogus turi pakankamai noro domėtis atitinkama sritimi, mokytis ir imtis vis didesnių ir sudėtingesnių projektų.

Mūsų požiūris į persikvalifikuojančiuosius – labai teigiamas. Nesvarbu, kokius mokslus baigė žmogus ir ką dirbo prieš tai, jeigu jis ryžtasi tapti programuotoju, tikėtina, kad tą daro su dideliu užsispyrimu. Mes, kaip įmonė, taip pat esame savotiškai persikvalifikavę – veiklą pradėjome kaip spaustuvė, o prieš beveik dešimtmetį pakeitėme veiklą ir pradėjome siūlyti internetinius sprendimus. Tiesiog atėjo laikas prisitaikyti prie rinkos, taip pat ir su karjeros keitimu – pajutus, kad kita sritis traukia labiau, reikėtų nebijoti pokyčių.“

AČIŪ visai „Daisoras“ komandai už atsakymus ir bendradarbiavimą!

Registracija
Kontaktai