Rita - iš apskaitininkės į duomenų analitikę

Smalsumo išbandyti save kitoje darbo srityje vedina, Rita užsibrėžė naujus tikslus ir po asmeninės karjeros konsultacijos pasirinko mūsų mokyklos duomenų analitikos mokymus. Būdama Vilnius Coding School alumnė, Rita sudalyvavo karjeros keitimo TECH mugėje, kurios metu atrado Lietuvos statistikos departamento darbo pasiūlymą.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš pradedant mokytis Vilnius Coding School, dirbau apskaitos, buhalterijos srityje.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School?

Mokymus pasirinkau gavusi sesers rekomendaciją ir atsižvelgdama į teigiamus atsiliepimus mokyklos internetinėje svetainėje. Duomenų analitikos mokymus pasirinkau po individualaus pokalbio su Vilnius Coding School atstovu, kur aptarėme kokie mokymai yra galimi ir kurie man labiausiai būtų tinkami.

 

Rita 2

Rita Kvedarauskaitė (asmeninio archyvo nuotr.)

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokslai sekėsi puikiai. Įgytos darbo su PowerBI, SQL ir Python programomis žinios, pagrindai.

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Įmonės paieškos nebuvo lengvos, nes reikėjo atsirinkti galimą darbdavį, kuriam pakaktų mano IT žinių pagrindų ir  nereikalautų darbo patirties IT srityje. Paieškas vykdžiau pati per LinkedIn platformą, taip pat reguliariai gaudavau darbo pasiūlymus ir iš Vilnius Coding School. Na, o Statistikos departamento darbo pasiūlymą atradau rudens TECH mugėje.

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Jei yra noras keisti karjerą ir patinka IT sritis, o žinių jokių nėra, siūlau pradėti mokytis. O baimės neturėtų būti, nes visų pirmą, mokymasis yra tobulėjimas, IT žinios yra plačiai pritaikomos, o antra – tai visa sukaupta darbo patirtis iki pokyčio niekur nedingsta ir jeigu jau tikrai IT srityje nepasisektų ar IT sritis nepateisintų norimų lūkesčių, visada galima grįžti į senąją sritį.

 

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?
 
Dar nespėjau sužinoti, kiek dabartinis darbas reikalaus išmoktų duomenų analitikos techninių žinių, tačiau jame reikalingos ir mano jau turimos darbo patirties žinios, tad džiaugiuosi įsidarbinusi ten, kur susipina ir jau turėtos darbinės praktikos žinios, ir naujai įgytos.

 

Ritos Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus rasi ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai