ROBERTAS

Vienuoliktokas Robertas – puikus pavyzdys tiems, kurie dvejoja ir niekaip negali apsispręsti ar programavimas tikrai jūsų pašaukimas. Robertas sako: programavimo mokymai – puikus būdas pasitikrinti prieš studijas.
 
Robertas: Pasirinkau būtent tinklapių kūrimo mokymus (BOOTCAMP), nes man labai patiko mokymų programa. Intensyvus tempas, kelios programavimo kalbos – tai puiki pradžia programavimo pradžiamoksliui, kuri suteikia visus pagrindus. Anksčiau galvojau apie teisės studijas, tačiau programavimas pasirodė perspektyvesnis ir daug įdomesnis, be to, būdamas teisininku tiek neuždirbčiau.. 
 
Mokykloje esu toks protingas tinginys. Daug nesimokiau, tačiau pažymiai geri. Dėl to mokymuose man labiausiai patinka intensyvus tempas ir loginės užduotys su JavaScript. Šiuose mokymuose nebuvo jokios perteklinės informacijos, o ir lektoriai labai šaunūs ir patyrę. Kai pradėjau mokytis, mama sakė, kad švaistau savo laiką ir pinigus, nes man greitai gali pabosti. Tačiau mokymai baigti, įrodžiau savo, o ir mama labai patenkinta.
 
Visiškai nesigailiu paskyręs vieną vasaros atostogų mėnesį programavimo kursams. Norėjosi atostogas praleisti prasmingai, nes ilsėtis prie ežero galima ir savaitgaliais. Laisvo laiko tikrai yra, tik reikia mokėti jį protingai paskirstyti. Likusią vasarą planuoju „freelancinti“ su svetainių kūrimu, o grįžęs į mokyklą, šia veikla užsiimsiu ir toliau, nes tikrai turiu daug laisvo laiko.
 
Išbandyti programavimo mokymus yra naudinga, nes tai geras būdas pasitikrinti prieš studijas ar programavimas tikrai tavo pašaukimas.
EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai