Finansuojami kursai dirbantiems

Didžiąją karjeros dalį administratore dirbusi Rūta priėmė drąsų sprendimą nutraukti darbo ryšius su buvusia darboviete ir likusį savo laiką skirti naujos karjeros paieškoms. Pasirinkusi „Vilnius Coding School“ WEB KŪRIMO mokymus, Rūta sėkmingai juos baigė ir šiuo metu dirba programuotoja, įmonėje „Iverta“.

 

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Iki Vilnius Coding School mokymų teko darbuotis ir užsienio kalbų vertėja, ir kalbų korepetitore, tačiau daugiausiai dirbau administratorės pareigose.

 

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School? 

Pasirinkau būtent Vilnius Coding School, kadangi mano artimoje aplinkoje buvo šios mokyklos absolventų, ir jiems puikiai sekėsi įsidarbinti naujoje srityje. Kelios sėkmės istorijos iš artimos aplinkos man daug reiškė ir dar labiau paskatino pasirinkti Vilnius Coding School. Pačią mokymų programą išsirinkau gerai apgalvojusi, ar ši sritis yra būtent ta, kurioje norėsiu dirbti baigusi mokymus. Kai savo galvoje surinkau visus reikiamus „TAIP“ į man svarbius klausimus, iškart užsiregistravau į Vilnius Coding School.

 

Rūta Tiškuvienė

Rūta Tiškuvienė (asmeninio archyvo nuotr.)

 

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokymuose sekėsi puikiai, iš jų stengiausi pasisemti kuo daugiau žinių apie svetainių kūrimą, atlikdavau visas lektorių duodamas užduotis. Prie jų praleisdavau kiauras dienas ir darydavau jas tol, kol būdavo atliktos be trūkumų. Mokymų metu įgijau puikius programavimo pagrindus: išmokau kurti svetainės karkasą naudodama HTML, stilizuoti svetainę su CSS, suteikti svetainei dinamiškumo naudodama JavaScript, taip pat įgijau žinių apie PHP ir MySQL.

 

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Įmonės paieškos vyko intensyviai. Kasdien peržiūrėdavau darbo skelbimus, įmonių karjeros puslapius, siuntinėdavau CV. Kartais sulaukdavau kvietimų į pokalbius, kartais, deja, ir atsakymo, kad netinku, tačiau jau iš pat pradžių buvau nusiteikusi, kad lengva nebus, kad ne visi darbdaviai nori priimti „Junior“ programuotojus. Tai man ir padėjo nepasiduoti bei judėti pirmyn, kol galiausiai gavau net kelis pasiūlymus vienu metu dėl praktikos. Rinkausi tarp trijų įmonių. Išsirinkti buvo nelengva, reikėjo apsvarstyti, kuri praktika man labiausiai padėtų pasiekti norimą tikslą ir suteiktų daugiausia reikalingų žinių norint judėti į priekį. Na, o atlikusi praktikai sėkmingai įsidarbinau jaunesniąja programuotoja ir jaučiuosi puikiai, kadangi esu vienu žingsniu arčiau savo tikslo.

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Šiais laikais NIEKO NĖRA NEĮMANOMA! Ypač, kai turime beribes galimybes mokytis, ką tik norime, ir beribius išteklius, kurie padėtų tapti puikiais specialistais. Svarbiausia išdrįsti ir nepasiduoti! Na ir pasitaikius pirmajai kliūčiai svarbu nenuleisti rankų ir nemesti to, kas pradėta. Kiekviena pradžia yra sunki, bet ji atneša pačius saldžiausius vaisius.

 

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Dar norėjau pasidalinti tuo, kad prieš pat nusprendusi lankyti Vilnius Coding School mokymus, pasirinkau išeiti iš darbo, kadangi mano darbas ir jame buvusios sąlygos mane išsunkė iki paskutinio siūlelio ir tai man suteikė tik dar daugiau stiprybės išeiti ir pradėti nuo pradžių. Esu be galo laiminga priėmusi šį ir kitus tolimesnius su karjera susijusius sprendimus.

 

Rūtos Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai