Tech Mugė

SIMAS

Trejetą metų pradirbęs dirvožemininku, Simas suprato, kad nori keliauti naujos srities, kuri jam buvo labai įdomi, link. Gerai baigęs „Kaunas Coding School“ WEB kūrimo dieninius mokymus, su mokyklos vadovės pagalba įsidarbino programuotoju Kaune IT įmonėje „Present Connection“.

Kokia buvo tavo profesija prieš ateinant į mokymus?

Aš esu baigęs žemėtvarką, o prieš mokymus trejetą metų dirbau dirvožemininku „Valstybės Žemės Ūkio Fonde“.

Kodėl nusprendei mokytis programuoti? Ar susidūrei su abejonėmis prieš pradedant mokytis, kokiomis ir kaip jas įveikei?

Gerus metus laiko domėjausi IT sritimi, pasižiūrėdavau online pamokas, skaitydavau straipsnius IT tematika. Tuometiniame darbe kaip tik keitėsi daugelis dalykų, todėl nusprendžiau, jog laikas išeiti ir persikvalifikuoti. Turėjau dvi opcijas – arba eiti mokytis naujos srities arba ieškoti darbo pagal seną profesiją. Taigi, kaip ir buvau labai stirpriai apsisprendęs, jog eisiu mokytis.

O ką mokeisi? Kas buvo sunkiausia mokymų metu?

Baigiau WEB kūrimo dieninius BOOTCAMP mokymus. Labai sunku nebuvo, tik gal intensyvumas didelis, kai tu kiekvieną dieną turi mokytis ir vakarais dar reikia prisėsti. Tiesiog nebelikdavo laisvo laiko sau.

Ką veiki šiuo metu? Ar naudoji programavimo žinias, įgytas mokymų metu?

Šiuo metu dirbu programuotoju kompanijoje „Present Connection“.  Žinias, kurias įgijau mokymų metu naudoju kiekvieną dieną darbe.

Ar buvo sudėtinga rasti darbo vietą? Su kokiomis kliūtimis susidūrei, kokios pagalbos ar patarimų sulaukei? Kaip prie darbo paieškos prisidėjo „Kaunas Coding School“?

Darbą rasti nebuvo sudėtinga. Greičiau nei per dvi savaites gavau darbą ir pasirašiau darbo sutartį. „Kaunas Coding School“ direktorė Justina rekomandavo mane  IT kompanijai ir aš greitai gavau darbą.

Kaip šiuo metu vertini savo profesiją? Ar gilini programavimo žinias?

Labai teigiamai, matau didelę savo darbo  perspektyvą, jaučiuosi čia puikiai. Laisvalaikiu mokausi toliau ir gilinu savo JavaScript  žinias. Noriu būti Full-Stack programuotojas.

Ką galėtum patarti žmonėms, norintiems, tačiau bijantiems mokytis programuoti? Tiems, kurie galvoja, jog stiprių pagrindų nepakanka norint praktikos ar darbo?

Reikia nebijoti ir skirti tam kiek įmanoma daugiau laiko. Jei yra noras mokytis tai viską galima išmokti, o turint pagrindus tikrai galima rasti darbą.

Registracija
Kontaktai