Finansuojami kursai dirbantiems

SIMAS

Iš medicinos – į programavimą. Toks netikėtas karjeros pokytis – apgalvotas ir racionaliai apsvarstytas „Vilnius Coding School“ mokinio Simo žingsnis. Atėjęs į mokymus Simas dar nežinojo, kurią kalbą ir kokią darbo kryptį pasirinks, tačiau netrukus suprato, jog jį traukia mobiliosios aplikacijos. Tvirtai pasiryžęs gilintis į mobiliąsias programėles, Simas prisijungė prie startuolio ir šiandien gali dirbti iš namų. Arba iš bet kurio pasaulio kampelio!
 
SIMAS: dirbti ortopedu-protezuotoju pradėjau dar studijų metais, todėl gerus porą metų teko derinti studijas ir darbą. Pabaigus studijas ir likus tik darbui, atsirado daugiau laiko ir apmąstymams apie tai, kaip darbas skatina tobulėti mane patį, kaip asmenybę. Ir, nors viena vertus, visada norėjau padėti žmonėms, o šis darbas buvo kaip viena iš formų tą daryti, pradėjau jausti, kad perspektyvų tobulėti yra mažai. Jau tada pradėjau domėtis programavimu, praėjau keletą paprastų „online“ kursų, todėl nekilo jokių abejonių užsirašyti į programavimo mokymus. Vienintelė dvejonė buvo, kokią programavimo kalbą pasirinkti. Dėl galimybės išbandyti kelias kalbas, pasirinkau „Vilnius Coding School“.
 
Dar kursų metu turėjau aplikacijos idėją, todėl pabaigus visas paskaitas, pradėjau dar labiau domėtis mobiliųjų aplikacijų kūrimu. Pats turiu „Android“ telefoną, tad natūralu, jog pradėjau nuo JAVA programavimo kalbos. Ateityje planuoju pradėti gilintis ir į Objective-C kalbą. Žinoma, kažkiek „pakrapštau“ ir C# kalbą, kad visai nepamirščiau, ko mokėmės kursų metu.
 
Praktikos paieškos iš esmės nebuvo labai sudėtingos, nes nerealiai daug prisidėjo „Vilnius Coding School“. Pagrindinė kliūtis buvo ta, kad aš pats pasirinkau siauresnę sritį – mobiliąsias aplikacijas. Bent trys įmonės, kvietusios į pokalbį ieškojo kitų sričių programuotojų. Tačiau net ir tai nesukliudė rasti praktiką – rugsėjo pabaigoje prisijungiau prie startuolio „Velvet“, kuriame kartu su komanda kuriame ir tobuliname tiek „Android“, tiek ir „iOS“ versijas.
 
Tikrai nesigailiu dėl sprendimo mokytis, nes tai tik padeda tobulėti ne tik IT srityje, bet ir apskritai. O dėl sprendimo dirbti šioje srityje, bent jau kol kas, jaučiuosi užtikrintas ir žiūriu, kas iš to išeis. Norintiems, tačiau dvejojantiems dėl mokymosi programuoti, galiu pasakyti – bijoti nėra ko. Programavimas skatina ir bendros logikos tobulėjimą, tad bet kuriuo atveju, naudos bus. Žinoma, prieš kursus reikėtų būtų naudinga pasibandyti ir pasižiūrėti ar programavimas Jus apskritai traukia.
 
Tiems, kas žengia į programavimą norėdami persikvalifikuoti, patarčiau apsišarvuoti noru, ryžtu ir kantrybe. Stiprūs pagrindai yra labai svarbus dalykas, tačiau vien tik jų nepakaks, tai tik ledkalnio viršūnė. Reikės noro ir toliau mokytis, gilinti žinias, siekti tobulėti.
Registracija
Kontaktai