Finansuojami kursai dirbantiems

VLADAS

Vladas – padirbėjęs Olandijos fabrikuose, nuspręndė, kad reikia kažką keisti ir grįžęs užsirašė į „Kaunas Coding School“ 6 savaičių programavimo mokymus pradedantiesiems. Sėkmingai juos pabaigęs, šiuo metu dirba programuotoju Kaune IT įmonėje „Present Connection“.

Vladai, kokia buvo tavo profesija prieš ateinant į mokymus?

Prieš ateidamas mokytis, metus gyvenau Olandijoje ir dirbau fabrikuose. Bandžiau studijuoti aplinkos inžineriją, tačiau supratau, kad tai ne man.

Kodėl nusprendei mokytis programuoti? Ar susidūrei su abejonėmis prieš mokymus, kokiomis ir kaip jas įveikei?

Pirmiausia supratau, kad visą gyvenimą fabrikuose dirbti aš nenoriu. Kaip tik, tuo metu, sutikau pažįstamą programuotoją, kadangi aš daug laiko leisdavau prie kompiuterio, jis mane paskatino eiti mokytis programuoti. Dvejojau, kad bus sunku rasti darbą.

O ką mokeisi? Kas buvo sunkiausia mokymų metu?

Kažkokių didelių sunkumų nebuvo, viskas, ką mokėmės, buvo suprantama ir aišku 🙂

Ką veiki šiuo metu? Ar naudoji programavimo žinias, įgytas mokymų metu?

Šiuo metu dirbu programuotoju IT kompanijoje „Present Connection“. Pagrindai, įgyti mokymų metu, labai padeda suprasti kaip kas veikia, programavimo logiką. Taip pat, keliuose projektuose naudoju būtent tas kalbų žinias, kurias įgijau mokymų metu.

Ar buvo sudėtinga rasti darbo vietą? Su kokiomis kliūtimis susidūrei, kokios pagalbos ar patarimų sulaukei? Kaip prie darbo paieškos prisidėjo „Kaunas Coding School“?

Darbo vietą radau ne pats, man ją padėjo rasti „Kaunas Coding School“. Galėčiau drąsiai dėkoti visai „Kaunas Coding School“ komandai ir lektoriams, kurie ne tik suteikė programavimo žinias, bet ir padėjo susikurti CV ir pasiruošti darbo pokalbiams.

Kaip šiuo metu vertini savo profesiją?

Lyginant su tuo, kas buvo prieš pradedant mokytis ir dabar, esu labai patenkintas, puikiai čia jaučiuosi.

Ką galėtum patarti žmonėms, norintiems, tačiau bijantiems mokytis programuoti?

Bijoti nėra ko, tiesiog reikia pabandyti ir žiūrėti – patinka ar ne. Svarbiausia, kad patiktų, nes geras programuotojas per prievartą nebūsi. Aišku, nereikia nuspręsti iš pirmos kodo eilutės, reikia pabandyti daugiau ir tada, arba „užkabins“ arba ne.

Registracija
Kontaktai