Finansuojami kursai dirbantiems

VLADISLAVAS

“Išsirinkite, kas jums arčiausiai širdies, ir pamėginkite!”, – įmonėje „AGA CAD” programuotojo poziciją užimantis buvęs statybos inžinierius Vladislavas Razvadovskis ragina visus, besidominčius programavimu, aktyviai siekti savo tikslų.

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Esu baigęs Statybos inžineriją. Penkis metus sėkmingai dirbau projektuotoju šioje srityje, vykdžiau projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Prieš keletą metų įgijau atestaciją, kuri lėmė tolesnį inžinieriaus karjeros vystymą.

Kodėl nusprendėte dalyvauti programoje ir mokytis programuoti?

Visada labiau traukė programinė, darbo su kompiuteriu, dalis. Labiau gilinausi į programas, su kuriomis reikėjo dirbti, kaip jos veikia, kur galėčiau sau palengvinti darbus. Tiesą sakant, mintis pradėti programuoti buvo kilusi jau prieš trejus metus, net buvau pradėjęs mokytis internetu! Bet pasikeitus aplinkybėms (buvau priimtas į Salsa šokių komandą), teko mokymus atidėti. Paskutiniu metu, atsiradus papildomam laikui, nusprendžiau, kad ilgiau laukti neverta. Sužinojau, kad “Vilnius Coding School“ siūlo “Programavimo pagrindai per 6 savaites” vakarinius mokymus ir iškart apsisprendžiau.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Aš pasirinkau “Programavimo pagrindai per 6 savaites” mokymus, kuriuose mokiausi tiek Front-End, tiek Back-End programavimo ypatumų. Kadangi visada buvau „tiksliukas”, tai mokymai išties patiko ir nebuvo labai sudėtingi.

Išbandęs ir internetinius kursus, galiu teigti, jog “Vilnius Coding School” mokymai suteikia galimybę žinias įgyti greičiau, efektyviau ir paprasčiau. Lektoriai kurso metu ne tik parodė porą programavimo kalbų ir supažindino su svetainės kūrimo ypatumais, bet ir atsakė į visus kilusius klausimus, susijusius su dėstoma medžiaga bei jos pritaikymu praktikoje. Per šešias savaites susipažinęs su programavimu plačiąja prasme, įsitikinau, kad man labiau patinka Back-End programavimo dalis.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Baigęs mokymus, kaip tik išėjau iš seno darbo ir pradėjau kelią naujos karjeros link. Padedamas “Vilnius Coding School” Karjeros Centro sukūriau CV, kurį programavimo mokykla išsiuntė dviems įmonėms-partnerėms, kurių skelbimus radau “Vilnius Coding School” ALUMNI grupėje ir mano nuostabai į juos atsakė. Vienoje įmonėje pradėjau atlikti testuotojo praktiką (nors neturėjau testuotojo pradinių žinių ar mokymų). Vėliau atsiliepė ir kita įmonė, o kadangi ten ieškojo programuotojo, pasirinkau būtent pastarąją poziciją.

Kalbant apie darbo pokalbį, sudėtingesnis buvo antrasis etapas, kai atlikus ir pateikus praktinę užduoti, tenka ją analizuoti, komentuoti kartu su darbdaviu. Bet ir šiuo atveju, jei turi gerą loginį mąstymą ir esi pasiruošęs – darbo pokalbis tikrai bus sėkmingas. Svarbu mokėti pritaikyti žinias, nebijoti improvizuoti ir neslėpti, jei kažkur trūksta žinių.

Ką šiuo metu veikiate įmonėje? Ką dirbate ir ko mokotės?

Šiuo metu dirbu programuotoju įmonėje „AGA CAD”, kuri užsiima programų, skirtų projektuotojams, architektams ir inžinieriams, kūrimu, o tai labai siejasi su buvusia mano profesine sritimi. Džiugu, kad galiu pritaikyti ir ankstesnes žinias: pats buvęs užsakovo pozicijoje, puikiai suprantu, ko klientas nori ir tikisi. Dabar kuriu gelžbetoninių elementų automatinio armavimo papildinį ir tuo pat metu toliau mokausi C# ir .NET programavimo kalbų.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.)?

Jei jau turite minčių apie karjeros keitimą – nelaikykite to tik galvoje ir pabandykite. Galima rasti tikrai daug kursų, mokymų ar seminarų. Išsirinkite, kas jums arčiausiai širdies, ir pamėginkite. Jei patiks – tai tik padrąsins žengti tolimesnius žingsnius, jei ne – įgysite tikrai vertingos patirties.

VLADISLAVO LinkedIn profilis ČIA.

Nori ir TU?

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

Registracija
Kontaktai