VOLDEMARAS

JAVA – ne veltui yra populiariausia pasaulyje programavimo kalba. Jos pritaikymo galimybės – itin plačios, o specialistų paklausa – milžiniška. Tačiau reikėtų nusiteikti, kad ir pastangų mokantis teks įdėti nemažai. Apie darbą mūsų partnerėje, „Alna Software” po JAVA mokymų plačiau pasakoja studentas Voldemaras. Domina JAVA mokymai? Plačiau apie juos – pabaigoje. 🙂

VOLDEMARAS: Prieš mokymus daugiausiai dirbau su pardavimais viskas sekėsi gana neblogai, tačiau kilo noras išmokti programuoti, tiesiog taip nusprendžiau, visiškai spontaniškai. Pagalvojau, kad noriu išmokti tokio amato, kurio darbinės priemonės būtų arčiausiai širdies ir rezultatas teiktų apčiuopiamą naudą.   Nuo pat vaikystės mėgau techniką, ypač kompiuterius, todėl apsisprendimas nebuvo sudėtingas. Pradėjau ieškoti, kur galėčiau mokytis, ir atradau „Vilnius Coding School” mokyklą, o po 2 mėnesių – pradėjau mokytis. JAVA mokymai buvo iš anksto apgalvotas sprendimas. Ilgai galvojau, kur save įsivaizduoju, kokia programavimo kalba man patinka. Pasidaręs namų darbus, pasidomėjęs įvairiomis OOP kalbomis išsirinkau būtent JAVA mokymų kursą. Iš pradžių galvojau, kad užteks tik JAVA mokymų, bet greitai supratau, kaip visa tai yra platu ir pasirinkau dar ir Android’o kursus, o JAVA WEB’ui mokytis pradėjau jau būdamas „Alna Software” praktikantu. Šiuo metu didžiąją laiko dalį atiduodu programavimui, nes mokytis ir tobulėti – tikrai yra kur.

 „Alna Software“, mano gyvenime atsirado „Vilnius Coding School“ dėka. Pokalbis dėl praktikos buvo gana intensyvus, tačiau jaukus. Vieni svarbesnių kriterijų, į kuriuos atsižvelgta, buvo noras mokytis ir motyvacija. Kai tokia plati sritis, reikia įdėti labai daug darbo, nuolat save skatinti ir mokytis. Labai džiaugiuosi, kad “Alna” pasirinko mane, nes čia – puiki vieta toliau mokytis, tobulėti ir dirbti su dideliais projektais. Gaunu daug žinių, o ir kolegos labai daug padeda. Be jų pagalbos būtų sudėtinga įsilieti į svarbius darbus ir kuo greičiau tapti naudingu įmonės darbuotoju.

Šiuo metu dirbu su projektu, kuriam skiriu visą darbo dieną, o vakarais sėdu mokytis. Kitaip tariant, darau namų darbus. Programavimo WEB’ui technologinė sritis labai plati, todėl privalau nuolat mokytis ir tobulėti. Matau šalia savęs sėdinčius tokius pat žmones, kurie irgi kažkada pradėjo nuo nulio, o dabar yra tikri savo srities profesionalai. Kai kurie jų – persikvalifikavę ir sėkmingai integravęsi darbo rinkoje. Žiūrint į tokius pavyzdžius supranti, kad gyvenime daug kas įmanoma.  Čia nėra kažkokių stebuklų, viskas žmonių rankomis padaryta, tik reikia noro ir pastangų.

Abejojantiems ar verta mokytis ir siekti tikslo tapti programuotoju – patarčiau nedvejoti. Aš pats neturėjau jokių abejonių, dėl to ir sekėsi. Net ir kursuose pasitaikė nemažai neapsisprendusių studentų, bet kur jie yra dabar? Greičiausiai ten pat, kur ir buvo prieš ateinant į studijas. Programavime kaip ir bet kurioje gyvenimo srityje, jei jauti aistrą kažką darydamas ir nuoširdžiai dirbi – anksčiau ar vėliau rasi savo vietą po saule.

Domiesi JAVA mokymais – paskirk rudenį naujiems iššūkiams. Artimiausi JAVA mokymai vyks rugpjūčio 28 d. Daugiau informacijos: ČIA

O nuo spalio mėn. JAVA galėsi mokytis NEMOKAMAI, per ES ir LDB finansuojamą programą. Daugiau informacijos: ČIA

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai