„Vilnius Coding School“ – tarptautinė technologijų karjeros mokykla suaugusiesiems. Mokyklos tinklą sudaro padaliniai Lietuvoje, Latvijoje, Airijoje ir Čekijoje, iš viso valdomos 5 programavimo mokyklos. Mokykla vykdo skaitmeninę švietimo transformaciją (EdTech), sprendžia ateities darbo rinkos įdarbinimo iššūkius, plėtodama perkvalifikavimo į IT sritį mokymų programas ir lokalaus įdarbinimo projektus savo įkurtame Karjeros centre. Pagrindinė 11 žmonių mokyklos komanda įsikūrusi Lietuvoje, prie mokyklos veiklos tarptautiniu mastu prisideda daugiau nei 100 ekspertų.

 

Kas mes esame?

  • dirbame su lyderiaujančiomis IT ir technologijų bendrovėmis;
  • organizuojame didžiausią IT darbdavių karjeros mugę „TECH mugė“;
  • savo absolventams surandame praktikos ar darbo vietą;
  • mokome didžiausių Lietuvos įmonių darbuotojus;
  • esame tarptautinė įmonė, valdanti savo padalinius užsienio šalyse;
  • esame įsikūrę Vilniuje, tačiau organizuoja tarptautinius jungtinius mokymus skirtingose ES šalyse, apjungiančius besimokančiuosius iš 10 pasaulio šalių.

Darbo pobūdis

KĄ REIKĖS DARYTI?

● Įgyvendinsite pateiktas produktų idėjas ir užtikrinsite produkto priežiūrą bei procesų tobulinimą;

● Atliksite pagrindinį vaidmenį kiekviename produkto gyvavimo ciklo etape, vadovaudami naujų produktų kūrimui ir užtikrindami, suderinamumą su vartotojų poreikiais;

● Bendrausite su vartotojais, analizuosite rezultatus, nuolat tobulinsite produktą;

● Analizuosite ir nustatysite problemas, kurias reikia išspręsti, kad būtų pasiektas didžiausias poveikis verslo rezultatams;

● Kursite ir vystysite naujus produktus;

● Dirbsite su mokyklos vystomais produktais (Tech Mugė, DataSchool.lt ir kt.)

 

Iš Jūsų tikimės

LŪKESČIAI KANDIDATUI:

● projektų valdymo žiniu ir procesų išmanymo;

● gebėjimo analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją, daryti išvadas;

● stipraus analitinio mąstymo, gebėjimo savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, priimti sprendimus, susijusius su tiesioginėmis darbo funkcijomis, spręsti kilusias problemas, gebėti dirbti komandoje, bendrauti su klientais;

● puikaus gebėjimo sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;

● anglų kalbos mokėjimo ne žemesniu nei B1 lygiu;

● atsakingumo, iniciatyvumo, orientacijos į rezultatus, profesionalumo, bendradarbiavimo.

 

MES JUMS SIŪLOME:

Aukštus tikslus. Glaudų darbą su komanda, nebijančia iššūkių – siekiame tapti didžiausia suaugusiųjų persikvalifikavimo į IT sritį mokykla Europoje.

Profesinį augimą. Nuolatinis asmeninis ir profesinis augimas kartu mums yra svarbu, todėl ne tik reguliariai organizuojame mokymus komandos kompetencijoms kelti, tačiau ir plečiame akiratį per meną bei kitas kultūrines praktikas.

Mažos komandos galią. Darbą mažoje komandoje, prisidedant prie įvairių iniciatyvų, taip pačiam pajaučiant mažos komandos galią kurti didelius vertę nešančius dalykus dėl greito sprendimų priėmimo.

Tech bendruomenės palaikymą. Kalbame didžiausiose Lietuvos tech konferencijose, organizuojame šalies didžiausias IT karjeros muges ir nuolat ieškome sprendimų, kuriančių vertę IT bendruomenei.

Lygybę kiekvienam. Mes nesivaikome karjeros etikečių – mokykloje esame visi lygūs. Čia vadovaujamasi požiūriu, kad komandinis darbas – tai kasdienis darbo stilius.

Eksperimentavimą kasdien. Siekdami trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų dirbame greitai – eksperimentuojame čia ir dabar, išradinėjame ir kuriame kasdien.

Individualius pranašumus. Nors siūlome tai, kas svarbu šiuolaikiniam darbuotojui – penktadieniais dirbame trumpiau, suteikiame sveikatos draudimą, papildomų atostogų dienų, rengiame teambuildingus ir kt., išskiriame tuo, kad visas norimas papildomas naudas darbuotojas gali susikomplektuoti pagal savo poreikius.

 

Atlygis. Darbo užmokestis nuo 1 500EUR/mėn. (gross) + priedai priklausantys nuo darbo rezultatų.

Kandidatavimas

Siųskite savo CV su nuoroda ,,Prekės ženklo vadovas (-ė)“ el. paštu [email protected]

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus patekusius į kitus atrankos etapus