Finansuojami kursai dirbantiems

IEŠKOME
Ieškome: renginių ir kokybės koordinatoriaus (-ės) (Vilnius Coding School)

„Vilnius Coding School“ – tarptautinė technologijų karjeros mokykla suaugusiesiems. Mokyklos tinklą sudaro padaliniai Lietuvoje, Latvijoje, Airijoje ir Čekijoje, iš viso valdomos 5 programavimo mokyklos. Mokykla vykdo skaitmeninę švietimo transformaciją (EdTech), sprendžia ateities darbo rinkos įdarbinimo iššūkius, plėtodama perkvalifikavimo į IT sritį mokymų programas ir lokalaus įdarbinimo projektus savo įkurtame Karjeros centre. Pagrindinė 11 žmonių mokyklos komanda įsikūrusi Lietuvoje, prie mokyklos veiklos tarptautiniu mastu prisideda daugiau nei 100 ekspertų.

 

Kas mes esame?

 • dirbame su lyderiaujančiomis IT ir technologijų bendrovėmis
 • organizuojame didžiausią IT darbdavių karjeros mugę „TECH mugė“
 • savo absolventams surandame praktikos ar darbo vietą
 • mokome didžiausių Lietuvos įmonių darbuotojus
 • esame tarptautinė įmonė, valdanti savo padalinius užsienio šalyse;
 • esame įsikūrę Vilniuje, tačiau organizuoja tarptautinius jungtinius mokymus skirtingose ES šalyse, apjungiančius besimokančiuosius iš 10 pasaulio šalių

Darbo pobūdis

KĄ REIKĖS DARYTI?

 • Organizuosite renginius mokyklos klientams, tame tarpe kursų atidarymo ir uždarymo renginius;
 • Rūpinsintės ir sieksite, kad mokymai vyktų sklandžiai;
 • Analizuosite grįžtamąjį ryši iš studentų ir teiksite pasiūlymus kokybei gerinti
 • Aktyviai komunikuosite su mokyklos studentais ir lektoriais
 • Kursite ir taikysite naujas kokybės užtikrinimo formas bei metodus

 

Iš Jūsų tikimės

LŪKESČIAI KANDIDATUI:

 • Gebėjimas vesti renginius ir geri komunikacijos įgūdžiai
 • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kokybės siekimas
 • Puikus kalbiniai ir rašytiniai lietuvių kalbos įgūdžiai

Mes Jums siūlome:

Aukštus tikslus. Glaudų darbą su komanda, nebijančia iššūkių – siekiame tapti didžiausia suaugusiųjų persikvalifikavimo į IT sritį mokykla Europoje.

Profesinį augimą. Nuolatinis asmeninis ir profesinis augimas kartu mums yra svarbu, todėl ne tik reguliariai organizuojame mokymus komandos kompetencijoms kelti, tačiau ir plečiame akiratį per meną bei kitas kultūrines praktikas.

Mažos komandos galią. Darbą mažoje komandoje, prisidedant prie įvairių iniciatyvų, taip pačiam pajaučiant mažos komandos galią kurti didelius vertę nešančius dalykus dėl greito sprendimų priėmimo.

Tech bendruomenės palaikymą. Kalbame didžiausiose Lietuvos tech konferencijose, organizuojame šalies didžiausias IT karjeros muges ir nuolat ieškome sprendimų, kuriančių vertę IT bendruomenei.

Lygybę kiekvienam. Mes nesivaikome karjeros etikečių – mokykloje esame visi lygūs. Čia vadovaujamasi požiūriu, kad komandinis darbas – tai kasdienis darbo stilius.

Eksperimentavimą kasdien. Siekdami trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų dirbame greitai – eksperimentuojame čia ir dabar, išradinėjame ir kuriame kasdien.

Individualius pranašumus. Nors siūlome tai, kas svarbu šiuolaikiniam darbuotojui – penktadieniais dirbame trumpiau, suteikiame sveikatos draudimą, papildomų atostogų dienų, rengiame teambuildingus ir kt., išskiriame tuo, kad visas norimas papildomas naudas darbuotojas gali susikomplektuoti pagal savo poreikius.

Atlygis. Darbo užmokestis nuo 1 100 – 1 300 Eur/mėn. (netto) 

 

Kandidatavimas

Siųskite savo CV su nuoroda ,,Renginių ir kokybės koordinatorius (-ė)“ el. paštu [email protected]

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus patekusius į kitus atrankos etapus

Registracija
Kontaktai