Finansuojami kursai dirbantiems

INTERNATIONAL CYBER ACADEMY|

WHY US?

International Cyber ​​Academy is a unique Vilnius Coding School project for:

• IT professionals who want to improve their qualifications and become Cyber ​​Security specialists;
companies that want to train their employees or get a series of consultations;
• for companies that want to take part in the selection of Cyber ​​Security specialists organised by the Academy, during which they will be able to select the right employees.

ABOUT US

International Cyber ​​Academy is a project of Vilnius Coding School with extensive experience, the program of which is based on the experience of companies from 4 European countries: Lithuania, Latvia, Ireland and the Czech Republic. Academy training will be conducted by professionals in their field both online and live in classrooms.

AKADEMINĖ VEIKLA SU VU - KAS TAI?

akademine veikla su vuSiekiant įsidarbinti į IT sritį persikvalifikavusiems specialistams, ypatingai svarbu gebėti pristatyti įmonei ne tik savo techninį pasirengimą, įgytas žinias, bet ir tinkamai atskleisti tas asmenines ir socialines savybes, kurios gali būti svarbios, įsiliejant į naują kolektyvą ir ateityje – sėkmingai dirbant įvairių projektų komandose. Įvairios įmonės gali turėti savo specifinius asmeninių charakteristikų svarbos ir raiškos vertinimo kriterijus bei taikyti įvairius informacijos apie kandidatus rinkimo metodus.  Mokslinio tyrimo, atlikto bendradarbiaujant su Vilniaus Universiteto mokslininkais, ataskaitoje pateikiami tyrimo rezultatai, kurie buvo gauti, siekiant ištirti, kokios asmeninės kompetencijos padeda rasti pirmąjį darbą IT srityje persikvalifikavusiems asmenims.

KAIP MES DIRBAME

mokymai
ASMENINĖS KONSULTACIJOS

Dirbame mentorystės principu – suteikiame visapusišką pagalbą planuojant karjerą. Konsultacijos tikslas – išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir galimybes.

cv
CV WORKSHOP'AS

Padedame pasirašyti stiprų CV „workshop“ principu bei pasiruošti profesionalų „LinkedIn“ profilį.

karjera
PASIRUOŠIMAS DARBO POKALBIUI

Pristatome, kaip vyksta dauguma darbo pokalbių, kokias užduotis gali skirti darbdaviai. Pasidaliname dažniausiai daromomis klaidomis ir duodame vertingų patarimų.

darbo praktika
DARBAS

Visiems motyvuotiems ir turintiems gerus pagrindus studentams padedame rasti darbo vietą vienoje mūsų IT įmonių-partnerių.

16 dažniausiai užduodamų klausimų apie KARJEROS KEITIMO CENTRĄ 💥

PSICHOLOGAI IR KARJEROS KONSULTANTAI

Valdas Samkus

"Alliance for recruitment" personalo atrankų specialistas. VU TSPMI alumnas, 2012-2018 metų nevyriausybinės organizacijos „Barzdų klubas" prezidentas, Ekspedicijos "Misija Sibiras 2010" dalyvis, aktyvus visuomeninkas.

Adelė Gunevičiūtė

Sertifikuota koučingo specialistė, Lancaster universiteto (Didžioji Britanija) alumnė. Tarptautinė gyvenimo patirtis užsienyje (Australija, Kinija). Nuolatos gilinanti žinias meditacijų, sąmoningo kvėpavimo, tantros, NLP, Reiki temomis ir jas taikanti praktikoje.

Kamila Golod

Terapinio koučingo specialistė, lektorė, suaugusiųjų ir vaikų mentorė, knygų „Drąsa būti savimi" ir „Skolinta Iliuzija" autorė, socialinių projektų iniciatorė.

Donaldas Duškinas

Koučingo specialistas (ICTA-ICU sertifikacija) Asmeninio tobulėjimo treneris Retorikos mokytojas Autorius ("Retorika. Retoterapija", VAGA 2019) Lektorius Mentorius Konsultantas Sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) mokytojas Meditacijos mokytojas REIKI meistras mokytojas Vaikščiojimo žarijomis ir stiklais instruktorius.

Laura Rimkutė

Verslo psichologė, lektorė, „Triple O Consulting" partnerė ir konsultantė. Psichologų sąjungos narė, sertifikuota EuroPsy psichologė. Psichologiją studijavo Lietuvos ir Suomijos universitetuose. Daugiau nei 10 metų patirtis dirbant organizacijų konsultavime ir vystyme. Nuolatinė pranešėja didžiausiose Lietuvos konferencijose, straipsnių psichologijos leidiniuose autorė.

Saulius Alksnis

Karjeros mentorystės platformos "idialogue" įkūrėjas ir vystytojas, ilgametis mokymų ir konsultacijų įmonės "TMD Partners" pardavimų ekspertas ir konsultantas, sertifikuotas koučingo specialistas, ISM (Lietuva) bei Maastricht (Nyderlandai) universitetų Alumnas.

Aistė Bakaitytė

Mykolo Romerio universiteto doktorantė, Krizių įveikimo centro specialistė.

Brigita Kaleckaitė

"Triple O Consulting" konsultantė ir lektorė, sukaupusi 15-os metų tarptautinę patirtį IT ir personalo valdymo srityse. Ilgametė patirtis atrankų srityje bei karjeros konsultavime. Sukauptos žinios ne tik IT atrankose ir vadovų konsultavime, bet ir informacinių sistemų diegimo projektuose Latvijoje, Švedijoje ir Danijoje.

PERSONALO ATRANKŲ AGENTŪROS – PARTNERĖS

TECH MUGĖ 2020

PASLAUGOS

Mūsų STUDENTAMS ir ALUMNI NEMOKAMAI

Karjeros konsultacija

Padedame išsirinkti asmeniškai jums tinkamiausią IT karjeros kryptį.

NEMOKAMA paslauga

Registruotis

Įdarbinimas

Visiems motyvuotiems ir turintiems gerus pagrindus , padedame rasti darbo vietą vienoje iš mūsų 242 IT įmonių-partnerių.

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Kitiems 200 Eur

Registruotis

CV rašymas ir motyvacinis laiškas

Padedame pasirašyti stiprų CV ir motyvacinį laišką „workshop“ principu.

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Kitiems 50 Eur

Registruotis

LinkedIn profilio korekcijos ir konsultacija

Padedame pasiruošti profesionalų „LinkedIn“ profilį.

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Kitiems 50 Eur

Registruotis

IT darbo pokalbio simuliacija

Pristatome, kaip vyksta dauguma darbo pokalbių, kokias užduotis gali skirti darbdaviai. Pasidaliname dažniausiai daromomis klaidomis ir duodame vertingų patarimų.

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Kitiems 100 Eur

Registruotis

1:1 mentorystė su lektoriumi

Dirbame mentorystės principu – suteikiame visapusišką pagalbą planuojant karjerą.

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Kitiems 50 Eur

Registruotis

Bendradarbystės erdvė "Code-working"

Vieta, kurioje gali plėtoti jau pradėtą ar atrasti visiškai naują projektą, dirbti tarp bendraminčių, sulaukti pagalbos iš lektorių, Karjeros Centro specialistų ar mokyklos personalo!

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Kitiems 200 Eur

Daugiau info

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Psichologo konsultacija keičiant karjerą

Visi mokyklos psichologai turi sukaupę didelę patirtį dirbant su persikvalifikuojančiais žmonėmis, todėl puikiai supranta ir padeda išspręsti iškilusias problemas šioje srityje.

Trukmė: 1 val.

nuo 50 Eur

Registruotis

Karjeros koučingo specialisto konsultacija

Individualių konsultacijų metu suteikiame visapusišką pagalbą planuojant karjerą. Konsultacijos tikslas – išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir galimybes.

Trukmė: 1 val.

nuo 90 Eur

Registruotis
absolventai
0
5114
ABSOLVENTŲ VILNIUJE IR KAUNE
naras
0%
95%
BESIKREIPUSIŲ STUDENTŲ GAUNA DARBO PASIŪLYMĄ
partneriai
0
242
IT ĮMONIŲ- PARTNERIŲ VISOJE LIETUVOJE
partneriai
0
16
MENTORIŲ

Mūsų Studentai dirba

Mūsų mokykla bendradarbiauja su daugiau nei 242 stipriausių IT įmonių visoje Lietuvoje. Pasirūpinsime, kad studentai turėtų galimybę rasti darbo vietą vienoje iš šių įmonių-partnerių.

KARJEROS KEITIMO CENTRO KLIENTŲ STATISTIKA 2020 (%)

KARJEROS KEITIMO CENTRO KLIENTŲ ĮDARBINIMO STATISTIKA 2020

Norėtumėte nemokamos konsultacijos karjeros klausimais?

KARJEROS CENTRAS NE MŪSŲ STUDENTAMS|

Mokėtės programuoti KITOJE MOKYKLOJE?

Jeigu mokėtės kitoje mokykloje - galime padėti rasti darbo vietą vienoje iš mūsų įmonių parnerių. Taip pat konsultuojame karjeros klausimais, įvertiname žinių lygį ir patariame, kaip geriau pasirodyti per darbo pokalbį.

Mokėtės programuoti SAVARANKIŠKAI?

Jeigu mokėtės programuoti savarankiškai- taip pat galime padėti gauti darbo arba praktikos vietą vienoje mūsų įmonių- partnerių.

KARJEROS KEITIMO CENTRO BLOGO ĮRAŠAI

DALINAMĖS BLOGO ĮRAŠAIS, KURIUOSE PLAČIAU PASAKOSIME APIE GALIMYBES IR KARJERĄ IT

KODĖL KARTAIS MOKYTIS PROGRAMUOTI YRA SUNKU?

Yra žmonių, kurie mokosi savarankiškai ir jiems viskas einasi puikiai, bet yra ir tokių, kurie net baigę informatikos magistrą nuolat „stringa“. O dauguma yra kažkur per vidurį ir neretai susiduria su panašiomis problemomis. Visgi gera žinia yra ta, kad kiekviena išspręsta problema suteikia daugiau kvalifikacijos, žinių ir patirties. Kitaip tariant – spręsdami problemas mes tobulėjame.

Taigi, su kokiais sunkumais dažniausiai susiduriama programuojant ir kaip juos lengviau išspręsti?

Visų pirma, neišmoksi programuoti vien tik skaitydamas vadovėlį ir instrukcijas. Bandyk kurti. Net jei iškart nepavyks – nieko tokio, nes tik realiai bandydamas programuoti tu mokaisi geriausiai ir greičiausiai. 

Antra, visada turėk omeny, kad iš esmės nieko neišmoksi, jei laiko tam skirsi keliolika minučių kelis kartus per savaitę. Kad informacija liktų tavo galvoje, laiko jai skirti reikia kuo dažniau.

Neretai žmonėms atrodo, kad mokytis iš esmės yra nuobodu. Tas pats gali nutikti ir su programavimu, jei pristigsi motyvacijos. Taip gali nutikti, jei vis „kalsi“ tuos pačius dalykus. Neužsikirsk. Domėkis plačiau, daugiau, įvairiau. 

Ir galiausiai – kad taptum profesionaliu programuotoju, neužteks išmokti parašyti kodą, tu turėsi suprogramuoti svetainę. Kad taptum mobiliųjų sistemų programuotoju, neužteks sukurti mobiliąją programėlę, tu turėsi išmokti kurti įvairius objektus „Java“ ar kita kalba. Todėl jei mokysiesi, bet neturėsi konkretaus rezultato, greitai imsi manyti, kad tai nuobodu ir sunku. Jei nori programuoti, neužteks skaityti ir veikti pagal instrukcijas. Tu turi pradėti kurti.

Ką daryti? Tiesiog pradėk ir vystyk savo paties programavimo projektą. Mobiliąją programėlę, interneto svetainę, bet ką, kas tau įdomu. O kai baigsi šį projektą, nedelsdamas imkis kito. Ir jie tikrai neprivalo būti tobuli, nes patikėk, kiekvienas kitas projektas bus geresnis už pirmą. 

Nepamiršk, kad tavo tikslas yra ne tik išmokti programuoti, tavo tikslas – kurti produktus. Tokius, kuriais galiausiai tikrai didžiuosiesi.

Registracija
Kontaktai