KODĖL VERTA IŠMOKTI JAVA KALBĄ?

Anksčiau jau esame rašę, kokias programavimo kalbas verta mokytis pradedant programuoti, tačiau šį kartą norime pakalbėti konkrečiai apie JAVA, nes būtent šią programavimo kalbą verta pasirinkti, jei galvoji rimtai dirbti programuotoju iš karto, baigęs mokslus. Parašysime kodėl.

1. JAVA specialistų vis dar labai trūksta, todėl išmokus programuoti su JAVA darbas tau iš esmės bus garantuotas. Ir mes kalbame ne vien apie darbą įmonėje – JAVA kalba yra taip plačiai panaudojama, kad be didelio vargo sugalvosi, ką galėtum programuoti dirbdamas iš namų. Kad ir šiuo metu labai populiarias mobiliąsias programėles, nes skirtosios Android operacinei sistemai yra kuriamos būtent su JAVA.

2. O galbūt tavo siekis yra vieną dieną dirbti svajonių darbovietėje – Google? Tuomet taip pat pirmiausia mokykis JAVA kalbos, nes Google yra sukurta būtent su šia kalba. Ir ne tik ši viena stambiausių kompanijų naudoja JAVA kaip pagrindinę programavimo kalbą: EbayAmazonNetflix… sąrašas tikrai ilgas. O atsakymas, kodėl visos šios kompanijos renkasi JAVA yra vienas – tai be galo universali ir lanksti kalba.  

3. Ne mažiau svarbesnis aspektas yra pinigai. Net ir pradėjus nuo praktikanto ar jaunesniojo programuotojo už mažesnę algą, augant patirčiai, atlyginimas kils ganėtinai sparčiai ir per metus gali net padvigubėti. Be to, pasipraktikavus įmonėje, darbo galima ieškoti užsienyje ir dirbti nuotoliniu būdu iš namų.

Jei galvoji, kad JAVA galėtų būti tavo karjeros keitimo priežastis ir atspirties taškas, kviečiame į JAVA mokymus, po kurių padėsime rasti įmonę, kurioje galėsi atlikti praktiką. O toliau priklausys tik nuo tavęs – ar norėsi dirbti įmonėje, ar mieliau pasirinksi darbą namuose. 

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis konsultacijai.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai