Finansuojami kursai dirbantiems

Kaip susikurti gerą „LinkedIn“ profilį?

„LinkedIn“ šiuo metu yra viena žinomiausių darbuotojų ir darbdavių platformų internete, turinti daugiau nei 645 milijonus vartotojų visame pasaulyje. Ieškantys darbo čia gali rasti didžiąją dalį kompanijų ar smulkių įmonių, o ieškantys darbuotojų renkasi „LinkedIn“ kaip milžinišką galimų pretendentų duomenų bazę. Būtent todėl, norint rasti darbą ar keičiant karjerą, turėti gerą „LinkedIn“ profilį tiesiog būtina. Šiame įraše pasidalinsime konkrečiais „LinkedIn“ privalumais bei patarimais, kaip geriau išnaudoti šią platformą savo poreikiams.

8 priežastys susikurti „LinkedIn“ profilį:

 

 1. „LinkedIn“ suteikia galimybę būti matomam ir lengvai randamam tiems, kurie gali tavęs ieškoti – būsimiems darbdaviams, tavo srities profesionalams, žurnalistams – visiems, kas gali prisidėti prie tavo karjeros sėkmės.

 

 1. „LinkedIn“ platforma teikia tau pasiūlymus, susijusius su tuo, ką tu veiki ir ką tu gali pasiūlyti. Tokia funkcija pagreitina ir palengvina darbo paieškas.

 

 1. Kadangi „LinkedIn“ yra itin dažnai ir daug naudojama platforma, būtent jos nuorodos atsiduria „Google“ paieškų viršuje. Reiškia, patalpinus savo profilį „LinkedIn“, iškyla tikimybė būti greičiau „sugooglintam“.

 

 1. „LinkedIn‘e“ gali jungtis į savo specialybės grupes, kur greičiausiai sužinosi naujienas apie savo sritį bei galėsi atnaujinti žinias ar pasisemti kitos naudingos informacijos.

 

 1. „LinkedIn“ iš esmės yra tavo labiausiai matomas CV internete, kur tu gali save pristatyti taip, kaip nori būti pamatytas ir sukurti geriausią įmanomą pirmą įspūdį.

 

 1. „LinkedIn“ platformoje tave gali rekomenduoti ir tu gali rekomenduoti kitus, o tai suteikia daugiau saugumo ir pasitikėjimo, tiek ieškant darbo, tiek darbuotojo.

 

 1. „LinkedIn‘e“ gali megzti svarbias pažintis, taip pat gali sinchronizuoti savo mobilaus telefono bei elektroninio pašto kontaktus ir tokiu būdu išplėsti savo ryšių ratą.

 

 1. „LinkedIn‘e“ gali matyti, kas šiuo metu yra prisijungęs, taigi, gali susisiekti su reikiamais žmonėmis iškart.

 

 

7 patarimai kuriantiems „LinkedIn“ profilį:

 

 1. Kurdamas savo profilį įsivaizduok, kaip jis atrodys tavimi besidomintiems, ką norėtum pabrėžti ir išskirti, kuo tikrai galėtum sudominti. Būtinai užpildyk visas anketos skiltis, kurias siūlo „LinkedIn“.

 

 1. Kurk ryšius su žmonėmis ar įmonėmis iš tavo srities – taip ne tik padidinsi savo šansus gauti darbo pasiūlymą, bet ir nuolat galėsi iš arti stebėti, kas vyksta tave dominančioje srityje.

 

 1. Komentuok kitų žmonių veiklą ir pasiekimus ir tą daryk reguliariai. Taip tu kuri vertę kitiems, už ką tampi labiau vertinamas.

 

 1. Skelbk įvairų turinį – trumpus vaizdo įrašus, nuotraukas, PDF‘us, trumpus statuso atnaujinimus ar ilgesnius straipsnius. Taip būsi įdomesnis didesniam ir įvairesniam būriui žmonių.

 

 1. „LinkedIn“ nėra „Facebook‘as“ – turinys čia turi būti ir išlikti profesionalus. Visgi pridėti kažką šiek tiek asmeniško tikrai verta. Pasidalink patirtimis, svarbiais gyvenimo momentais ir pan., nes tokie pasidalinimai pritraukia dar didesnį skaičių ryšių.

 

 1. Visgi ir „LinkedIn‘e“ kiekybė dar nereiškia kokybės. Atkreipk dėmesį į tai, kas sudaro tavo ryšių ratą. Daug svarbiau nei didelis skaičius yra tai, kad šie žmonės būtų susiję su tavo sritimi, kad jie suprastų, ką tu darai, galėtų tave įvertinti ir rekomenduoti.

 

 1. „LinkedIn“ sienoje tu matai ne viską, ką skelbia tavo ryšių rate esantys asmenys ar kompanijos, ši platforma atrenka tau informaciją pagal tai, kuo tu pats labiausiai domiesi ir ką skelbi. Todėl labai svarbu pačiam būti aktyviam, kad galėtum gauti visą svarbiausią ir reikalingiausią informaciją.

 

Taigi, jei dar neturi „LinkedIn“ profilio, nieko nebelauk – susikurk jį dar šiandien! O tada įtrauk šią platformą į kasdien peržvelgiamų socialinių tinklų, žinių portalų ir kitų svetainių sąrašą ir tapk aktyvus „LinkedIn“ dalyvis. Galbūt tik tiek tereikia, kad greitu metu svajonių darbas surastų tave. Sėkmės!

Registracija
Kontaktai