Finansuojami kursai dirbantiems

Antanas Guoga: technologijų revoliucija – ką dirbsime rytoj?

Domitės technologijomis ar programavimu? Šiandien, kai kiekvieną mūsų žingsnį daugiau ar mažiau lydi technologiniai sprendimai, jais nesidomėti tiesiog neįmanoma. Apie tai, kas vyksta IT pasaulyje šiandien, kas bus rytoj ir koks mūsų visų vaidmuo technologijų revoliucijoje, išgirdome iš paties ANTANO GUOGOS lūpų nemokamame renginyje.

Europarlamentaras ANTANAS GUOGA, modernių technologijų ir verslumo renginio #SWITCH! sumanytojas, įsitikinęs, kad didžiausias Lietuvos turtas – talentingi ir sumanūs jos piliečiai. Todėl pagrindinis uždavinys, siekiant tapti viena pažangiausių ir ekonomiškai konkurencingiausių valstybių Europoje, – įgalinti žmones, pasitelkiant technologijas, naudotis savo talentais, mokytis programuoti ar kurti verslus. 

Dabartis ir ateitis priklauso skaitmeninėms technologijoms – privalome su jomis žengti koja kojon, ugdyti jaunus talentus ir gabius potencialius programuotojus, pradžioje pasirinkusius galbūt ne visai tą kelią, tačiau tvirtai pasiryžusius persikvalifikuoti.

Kvietėme visus susidomėjusius dalyvauti renginyje-diskusijoje su ANTANU GUOGA, susipažome su juo bei išgirdome ne tik sėkmės, bet ir nesėkmės istorijų, sužinojome, kaip nepasiduoti ir pačiam save motyvuoti.

Registracija
Kontaktai