Finansuojami kursai dirbantiems

Dirbtuvės: "LINUX" - nuo ko pradėti?

Vilnius Coding School x TELIA

Kas yra Linux? Kuo ji skiraisi nuo kitų operacinių sistemų?

Dirbtuvių metu pristatysime kaip atliekamas Linux diegimas bei keletas administravimo veiksmų: web paslaugos diegimas, serverių klonavimas, scenarijų leidimas ir tai, ko nereikėtų daryti. Kol vyks diegimas plačiau papasakosime apie tai, kas yra Linux kernel ir OS distribucijas, jų panaudojimą.

APIE LEKTORIŲ:

Artiom sukaupęs daugiau nei 10 metų praktinės Linux administravimo patirties tiek profesiniame kelyje, tiek asmeninių hobių realizacijoje. Apmokęs ne vieną naujoką ir pravedęs ne vieną akademiją, tiki, kad Linux yra <super kieta/įkandama kiekvienam>.

APIE ĮMONĘ:

Telia IT paslaugų valdymo padalinys (ITSM) didžiuojasi sukaupta kompetencija ir suburta bene didžiausia IT paslaugų teikimo komanda Lietuvoje.
Telia yra atsakingi už serverių priežiūrą, architektūrinius sprendimus ir sudėtingų aukšto patikimumo sprendimų įgyvendinimą. Aptarnauja daugiau nei 3000 Linux/Unix serverių, dedikuotų tiek Telia paslaugų teikimui, tiek klientams. Mūsų atsakomybėje yra Telia televizijos, interneto ar mobiliųjų paslaugų IT infrastruktūra bei vidinės sistemos. Jais pasitiki tiek didelės įmonės (bankai, draudimo bendrovės, e-parduotuvės, gamyklos, logistikos įmonės), tiek mažos bendrovės. Nuo 2017 m. yra Red Hat Advanced Level debesijos paslaugų teikimo partneriai (CCSP), nuo 2020 m. – Advanced lygio Solution provider lygio partneriai.

DATA: Vasario 10 d.
LAIKAS: 18:00 val.
REGISTRACIJA BAIGTA!

Nors renginys nemokamas, tačiau registracija būtina!

Registracija
Kontaktai