Dirbtuvės: "Photoshop" pradžiamokslis

Renginys IT NAUJOKAMS!

Dirbtuvės – „PHOTOSHOP” pradžiamokslis su Rūta.

„Photoshop” programa žinoma visame pasaulyje. Tai bene populiariausias grafikos redaktorius tiek profesionalui, tiek ir mėgėjui. Programa naudojama kasdien skirtingose kompiuterinės grafikos srityse. Su Photoshop dirba tūkstančiai dizainerių ir fotografų, reklamos ir web dizaino specialistų. Programos taikymo sritis yra tokia plati, kaip ir jos paplitimas pasaulyje.

I dalis

Teorija:
1. Kas yra Adobe pack’as? Kokios programos jam priklauso ir ką galima su jomis veikti? Labai trumpai apie visas programas ir labiausiai apie PS.

Praktika:
1. Supažindinimas su pagrindinėmis PS funkcijomis (tools, shortcut keys);
2. Praktinės užduotys: iškirpti, įklijuoti, liquify funkcijos panaudojimas, horizonto tiesinimas, paruošimas spaudai, foto retušavimas ir t.t. (manau, kad šita dalis bus labai ilga, nes mokymai orientuoti į visiškai nemokančius naudotis šia programa);
3. Lengvos fotomanipuliacijos.

II dalis

1. Pagrindiniai geros reklamos principai. Vėl trumpai, drūtai, kas, mano akimis, yra gera reklama, į ką reiktų atkeipti dėmesį, ją kuriant. Su pavyzdžiais.
2. Pabandymas nukopijuoti pasirinktą reklamą;
3. Savo reklamos arba banerio sukūrimas.

Lektorė Rūta šiuo metų dirba Klaipėdos valstybinės kolegijos medijų specialiste, taip pat vykdo konsultacijas socialinių tinkle startegijos klausimais, bet kaip pati sako yra užaugus ant kūrybiškumo trašos ir labiausiai mėgsta grafinį dizainą! 
Ir žinoma turi savo FB paskyrą, kurią galite aplankyti čia – https://www.facebook.com/rutadesign/

KADA? Rugpjūčio 4 d., nuo 11 iki 17 val. su valandos laiko pietų pertrauka.

KUR? H. Manto g. 11

Kaina: 25 eur

Būtina turėti kompiuterį su Photoshop įrankiu ?

IKI PASIMATYMO!

REGISTRACIJA

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai