Tech Mugė

Ką gali nuveikti su C#?

Renginys IT naujokams!

Ar žinai kurios didžiosios Lietuvos kompanijos dirba su C# programavimo kalba ir ką naudingo su ja galima sukurti?

Kvietėme į vakarinį C# renginį su Audriumi iš IT įmonės „VISMA” , kuriame atsakėme į šiuos ir visus kitus iškilusius klausimus!

Viena populiariausių ir vis labiau populiarėjanti programavimo kalba C# yra sukurta kompanijos „Microsoft“. Šios kalbos pagrindus lengva išmokti ir ji puikiai tiks kaip pirmoji kalba! Taip pat, ji gerai žinoma kompiuterinių žaidimų kūrėjams, nes gana dažnai naudojama vienoje žymiausių žaidimų kūrimų variklyje „Unity“. C# programavimo kalba yra .NET karkaso dalis, su kurio pagalba yra kuriamos verslo sistemos. Sistemos kuriamos didžiausiems pasaulio bankams, telekomunikacijos įmonėms. Su šia technologija galima kurti mobiliąsias aplikacijas, interneto tinklapius ir kitus sistemų komponentus.

APIE PRANEŠĖJĄ: AUDRIUS dirba įmonėje „VISMA” ir dėsto Vilnius Coding Shcool C# kursą. Jis turi 3 metų profesionalią programavimo patirtį. Jis yra savamokslis programuotojas ir puikiai supranta kaip reikia pradėti programuoti ir persikvalifikuoti. Audrius taip pat yra praktikos mentorius „Visma Lietuva” įmonėje ir padeda naujiems kolegoms greitai prisitaikyti.

Registracija
Kontaktai