Tech Mugė

Kaip aš pakeičiau savo karjerą į "IT"

DĖMESIO!
 
Reaguodami į rekomandacijas, šios dienos renginio neatšaukiame, tačiau transliuosime jį tiesiogai mūsų Facebook paskyroje Kaunas Coding School!

Nori pradėti karjerą IT, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti šioje srityje? Tau kyla klausimas kokią specialybę pasirinkti? Nori daugiau sužinoti apie tai, kaip sėkmingai pakeisti savo karjerą?

Kviečiame į nemokamą „Kaunas Coding School“ renginį „KAIP AŠ PAKEIČIAU SAVO KARJERĄ Į IT“.

Siūlome Jums unikalią galimybę susipažinti su „Kaunas Coding School“ absolventais, baigusiais programavimo mokymus ir šiuo metu sėkmingai dirbančiais IT srityje.

Renginio metu išgirsite 3 skirtingas istorijas apie tai, kaip siekti karjeros IT srityje. Sužinosite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam ar norinčiam persikvalifikuoti? Koks darbdavių požiūris į pradedančiuosius ir norinčius persikvalifikuoti? Kaip sėkmingai rasti praktikos ar darbo vietą?

APIE PRANEŠĖJUS:

Viktorija Mačiūnė – Baigė Web kūrimo mokymus, pakeitė profesiją iš IT srities projektų vadovės į programuotoją įmonėje „Zyro”.

Justas Grekavičius – Baigė Programavimo Pagridų per 6 savaites mokymus, ankstesnę maisto pramonės inžinieriaus profesiją pakeitė į programuotojo, šiuo metu dirba įmonėje UAB „Telesoftas”.

Skirmantas Kvederavičius – Anksčiau dirbo Team Lead pozicijoje, neseniai baigė C# mokymus.

Ugnė Gajauskaitė – buvusi eksporto vadybininkė, baigė Web Bootcamp mokymus, šiuo metu dirba įmonėje MB „Lupus ludus” programuotoja.

KADA: Kovo 12 d., 18:30 val.

KUR: Kaunas Coding School, Vytauto pr. 24, 2 aukštas.

REGISTRACIJA: [email protected] (renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius – ribotas, todėl labai prašome pranešti apie dalyvavimą)

IKI PASIMATYMO!

Registracija
Kontaktai