Tech Mugė

"Kaip aš pakeičiau savo karjerą į IT"

Renginys IT naujokams!

Nori pradėti karjerą IT, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti šioje srityje? Tau kyla klausimas kokią specialybę pasirinkti? Nori daugiau sužinoti apie tai, kaip sėkmingai pakeisti savo karjerą?

Kviečiame į nemokamą „Vilnius Coding School” renginį „KAIP AŠ PAKEIČIAU SAVO KARJERĄ Į IT”.

Siūlome Jums unikalią galimybę susipažinti su „Vilnius Coding School” absolventais, baigusiais programavimo ir duomenų analitikos mokymus ir šiuo metu sėkmingai dirbančiais IT srityje.

Renginio metu išgirsite 4 skirtingas istorijas apie tai, kaip siekti karjeros IT srityje. Sužinosite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam ar norinčiam persikvalifikuoti? Koks darbdavių požiūris į pradedančiuosius ir norinčius persikvalifikuoti? Kaip sėkmingai rasti praktikos ar darbo vietą?

APIE PRANEŠĖJUS:

DOVILĖ – sėkmingai baigusi WEB kūrimo dieninius mokymus šiuo metu dirba IT verslo analitike įmonėje „Insoft”.

ŽILVINAS – buvęs teisininkas, kuris baigė Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymus ir šiuo metu dirba testuotoju įmonėje „Alna Software”.

GYTIS – Po 11 metų pardavimų srityje , Gytis suprato, jog nori naujų iššūkių. Susidomėjęs DUOMENŲ ANALITIKA ir baigęs mokymus, sėkmingai dirba verslo analitiku įmonėje „Vilniaus degtinė” / MBWS Group.

JOLITA – nusprendusi pakeisti finansų sritį į programavimą, po C# mokymų Jolita dirba .NET programuotoja įmonėje „Alna Software”.

KADA: Liepos 31 d., 18:30 val.

KUR: Vilnius Coding School, Ulonų g. 5; II laiptinė; 5 aukštas.

REGISTRACIJA: [email protected] (renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius – ribotas, todėl labai prašome pranešti apie dalyvavimą)

 

RENGINIO VIDEO

 

Registracija
Kontaktai