Kaip aš tapau programuotoju

Renginys IT naujokams!

Nori tapti programuotoju ar pradėti karjerą IT, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti šioje rinkoje? 

Kvietėme į nemokamą „Vilnius Coding School” renginį „KAIP AŠ TAPAU PROGRAMUOTOJU”? 

Renginio metu galėjote susipažinti su „Vilnius Coding School” mokiniais, baigusiais programavimo mokymus ir sėkmingai dirbančiais IT įmonėse. 

Jie papasakojo apie tai, kas kirba visų, potencialių programuotojų ir IT specialistų galvose ir atsakė į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam ar norinčiam persikvalifikuoti? Koks darbdavių požiūris į pradedančiuosius ir norinčiu persikvalifikuoti? Kaip sėkmingai rasti praktikos ar darbo vietą?

APIE PRANEŠĖJUS:

JEKATERINA – mergina, kuri iš mados sferos atėjo programuoti. Gavo geriausius lektorių įvertinimus, pamilo programavimą ir šiuo metu sėkmingai dirba IT įmonėje, kuriančioje tinklalapius – „Ivėjas” – web programuotoja.

TAURAS – baigęs Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymus, įsitikino, kad programuotojo kelias yra būtent tas, kuriuo jis nori eiti. Kursų metu Tauras susipažino su savo dabartiniu vadovu ir mūsų mokyklos Java lektoriumi Aurimu, kuris dėstė Java programavimą ir įžvelgęs Tauro potencialą, pasiūlė prisijungti prie savo vadovaujamos JAVA programuotojų komandos įmonėje „Valuetech“.

EDITA – baigusi istoriją ir dirbusi muziejuje 5 metus – vieną dieną nusprendė išbandyti savo jėgas „Vilnius Coding School“ WEB kūrimo mokymuose. Baigusi mokymus, Edita įsidarbino vienoje didžiausių IT įmonių Lietuvoje „Adform“.

VITALIJ – buvęs įmonės vadovas, kuris paliko darbą savo įmonėje ir nusprendė tęsti karjerą kaip programuotojas. Po JAVA kalbos mokymų, Vitalij šiuo metu dirba įmonėje „Mistertango“ programuotoju.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai