Tech Mugė

Kaip aš tapau programuotoju

RENGINYS IT naujokams!

Nori tapti programuotoju ar pradėti karjerą IT, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti šioje rinkoje? 

Kvietėme į nemokamą „Klaipėda Coding School” renginį „KAIP AŠ TAPAU PROGRAMUOTOJU”? 

Renginio metu susipažinome su „Klaipėda Coding School” mokiniais, baigusiais programavimo mokymus ir sėkmingai dirbančiais IT įmonėse. 

Jie papasakojo apie tai, kas kirba visų, potencialių programuotojų ir IT specialistų galvose ir atsakė į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam ar norinčiam persikvalifikuoti? Koks darbdavių požiūris į pradedančiuosius ir norinčius persikvalifikuoti? Kaip sėkmingai rasti praktikos ar darbo vietą?

APIE PRANEŠĖJUS:

Agnė – mokėsi Programavimo pagrindų per 6 savaites mokymuose ir šiuo metu dirba „Flinke Folk AS” programuotoja – sėkmės istorija apie ją skaitykite čia: http://inx.lv/0Nt

Marius – mokėsi WEB kūrimo BOOTCAMP mokymuose, kartojo kursą, jo baigiamasis darbas buvo nauja Linksmųjų pėdučių svetainė. Šiuo metu dirba web programuotoju įmonėje „WEBMOD”.

Vytenis – baigė WEB kūrimo BOOTCAMP mokymus, žavėjo savo užsidegimu rasti sprendimus visur ir visada – kaip padaryti GREIČIAU ir GERIAU. Šiuo metu dirba web programuotoju įmonėje pas mokyklos lektorių Osvaldą.

Registracija
Kontaktai