Finansuojami kursai dirbantiems

Kaip įsidarbinti ADFORM?

Renginys IT naujokams!

Kiekvienam keičiančiam karjeros kryptį kyla daug neaiškumų: ar mano žinių pakanka pradėti karjerą IT srityje? Kaip darbdavys žiūrės į tai, kad neturiu jokios programavimo/IT patirties? Kokios specialistų savybės yra svarbios IT srityje? Kokios karjeros galimybės atsiveria persikvalifikuojantiems žmonėms ir kaip pritaikyti jau turimą patirtį naujoje srityje?

Renginio metu ne tik sužinosite, ko reikia norint įsidarbinti pirmaujančioje IT bendrovėje bei turėsite galimybę pabendrauti tiesiogiai su įmonės atstovais ir užduoti visus Jums svarbius klausimus!

ADFORM – tai viena didžiausių IT įmonių Lietuvoje, suteikianti reklamos agentūroms ir portalams galimybę naudotis reklamos valdymo platforma.

Tarp bendrovės „Adform” klientų – tokios pasaulinio lygio įmonės kaip „Deutsche Telekom”, „Sky”, IKEA ir „GroupM”.

APIE PRANEŠĖJUS:

ARINA VALIULYTĖ – Ad Campaign Coordinator

Internetinės reklamos kampanijų koordinatorė. Baigusi tarptautinio verslo studijas Jungtinėje Karalystėje grįžusi į Lietuvą Arina dirbo viename skandinavijos bankų operacijų skyriuje. Vėliau, nusprendusi pakeisti savo veiklą kardinaliai, vasaros metu baigė intensyvius WEB programavimo kursus (full-stack) ir rudenį sėkmingai įsidarbino Adform.

EVELINA TOMAITĖ – Publisher Support Team Lead

Internetinių tinklapių palaikymo komandos vadovė. Dirbusi ryšių su visuomene agentūroje, Evelina nusprendė išbandyti savo jėgas skaitmeninės reklamos įmonėje „Adform”, kur dirba jau 3 metus. Pradėjusi savo kelią nuo Reklaminių kampanijų koordinatorės, vėliau tapo šios komandos vadove. Norėdama susipažinti su kita verslo puse, pasinaudojo galimybe pereiti į Internetinių tinklalapių palaikymo komandą, kuriai vadovauja nuo šių metų rugpjūčio.

INGA BALŽEKAITĖ-ŠAULIENĖ – HR Business Partner

Personalo verslo partnerė. Adform dalimi tapo prieš beveik 4 metus, kai grįžo į Lietuvą po dviejų metų savanoriavimo ir kelionių po Europą, Indiją ir Arabų šalis. Rinkoje ieškojo tarptautinės, atviros, vertybiškai stiprios ir inovatyvios kompanijos, visos rekomendacijos atvedė į Adform.

RŪTA AUGUSTINAITĖ – Creative & Platform (Technical) Support Team Lead

Techninės komandos vadovė. Dirbusi klientų aptarnavimo srityje, tiek specialiste, tiek ir komandos vadove, Rūta prieš daugiau nei 2 metus nusprendė prisijungti prie Adform kompanijos. Savo kelią Rūta pradėjo kampanijų administravimo komandos vadovės pozicijoje, o techninės komandos vairą perimė prieš šiek tiek daugiau nei 2 mėnesius.

POVILAS PLAUSKA – Creative&Platform (Technical) Support Specialist

Techninis specialistas. Buvęs klinikinės psichologijos magistras persikvalifikavęs į IT 2018 metais. Programuoti pradėjęs savarankiškai toliau savo žinias gilino Vilnius Coding Shool WEB programavimo mokymuose. Praėjus keletui mėnesių po mokymų įsidarbino įmonėje Adform. Kitų metų pradžioje Povilas planuoja eiti į internshipą pas programuotojus.

 

KADA? Spalio 9 d., 18:30 val.

KUR? „Vilnius Coding School”, Ulonų g. 5, 2 laiptinė, 5 aukštas

REGISTRACIJA: forma apačioje

Iki pasimatymo!

Registracija
Kontaktai