Finansuojami kursai dirbantiems

Kaip įsidarbinti SpectroCoin?

Renginys IT naujokams!

Kiekvienam keičiančiam karjeros kryptį kyla daug neaiškumų: ar mano žinių pakanka pradėti karjerą IT srityje? Kaip darbdavys žiūrės į tai, kad neturiu jokios programavimo/IT patirties? Kokios specialistų savybės yra svarbios IT srityje? Kokios karjeros galimybės atsiveria persikvalifikuojantiems žmonėms ir kaip pritaikyti jau turimą patirtį naujoje srityje?

Renginio metu ne tik sužinosite, ko reikia norint įsidarbinti pirmaujančioje IT bendrovėje bei turėsite galimybę pabendrauti tiesiogiai su įmonės atstovais ir užduoti visus Jums svarbius klausimus!

SpectroCoin – visa apimantys Bitkoinų sprendimai. 2013 metais įkurta įmonė teikia virtualiųjų valiutų keitimo ir blockchain piniginės paslaugas, kuriomis naudojasi klientai iš 150 skirtingų pasaulio šalių. Šiandien prie „SpectroCoin“ teikiamų paslaugų palaikymo ir vystymo dirba per 100 Lietuvoje įdarbintų specialistų. SpectroCoin“ kriptovaliutų keitykloje galima rinktis iš daugiau nei 30 skirtingų valiutų bei daugiau nei 20 lėšų įnešimo ir išėmimo būdų. Įmonė taip pat siūlo blockchain piniginės paslaugas, kuriomis galima lengvai ir patogiai naudotis mobiliajame telefone ir saugiai bei greitai siųsti, gauti, pirkti ir parduoti kriptovaliutą visur ir visada.

APIE PRANEŠĖJUS:
Laurynas Kavaliauskas – „SpectroCoin” personalo skyriaus specialistas.
Julius Demenius  – „Bankera exchange” produkto vadovas.

KADA? Lapkričio 6 d. 18:30 val.

KUR? „Kaunas Coding School”, Vytauto pr. 24, 2 aukštas

REGISTRACIJA: forma apačioje

Registracija
Kontaktai