Finansuojami kursai dirbantiems

Kaip aš tapau programuotoju?

Nori tapti programuotoju, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti IT rinkoje? Kvietėme į nemokamą Klaipėda Coding School „Code&Coffee” renginį KAIP AŠ TAPAU PROGRAMUOTOJU? 

Renginio metu, prie kavos puodelio dalyviai galėjo susipažinti su mūsų mokiniais, baigusiais programavimo mokymus ir sėkmingai dirbančius IT įmonėse. 

Jie papasakojo apie tai, kas kirba visų, potencialių programuotojų, galvose ir atsakė į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam? Kaip į pradedančiuosius žiūri darbdaviai? Kaip kuo greičiau rasti praktikos ar darbo vietą ir įsivažiuoti į darbus?

Taip pat, renginyje dalyvavo įmonė „FLINKE FOLK AS”, kurios atstovas papasakojo apie pradedančiųjų programuotojų įliejimą į komandą, motyvaciją bei darbdavių požiūrį.

PROGRAMA: 

17:30-18:00 val. – durys ir pirmieji pokalbiai prie puodelio kavos
18:00-19:00 val. – į programuotojus persikvalifikavusių mokinių sėkmės istorijos, patarimai: 

Susipažinome su BOOTCAMP grupės absolvente Egile. Ji papasakojo apie pasirinkimą tapti programuotoja, kilusius klausimus, motyvaciją iš aplinkinių ir nuolatinį tobulėjimą, bei patirtį Klaipėda Coding School mokykloje!

19:00-19:30 val. – IT įmonė partnerė FLINKE FOLK AS ir jos direktorius Julius Venskus. Papasakojo apie tai kokie ženklai jumyse yra geri ir juos pamate galite ateiti programuoti! Ir ko įmonė reikalauja iš praktikanto ir be abejo apie darbą komandoje!:)

19:30-20:30 val. – pokalbiai ir diskusijos ir jūsų klausimai!

Registracija
Kontaktai