Tech Muge

KAS YRA TESTAVIMAS?

IT sritis, tai ne tik programavimas. Sužinok daugiau apie TESTAVIMĄ!

 

UNITY, BAZAARVOICE ir IBM, trijų garsių Lietuvoje IT įmonių atstovai, papasakos apie vieną iš paklausiausių IT sričių – TESTAVIMĄ.

Sužinosime, kas yra testavimas, kam jis skirtas ir kokios galimybės atsiveria norintiems persikvalifikuoti. Kokias technologijas ir programavimo kalbas reikia išmanyti ir asmenines savybes turėti, norint būti geru testuotoju.

Į visus šiuos ir kitus, aktualius, klausimus atsakys žmonės, kurie šioje srityje sėkmingai dirba jau ne pirmus metus!

PRANEŠĖJAI:

 

UNITY
 
Lukas Andriejūnas ir Aurimas Petrovas – Klientų kokybės užtikrinimo platformų padalinio vadovai .
Luko komanda dirba su vartotojų klaidų pranešimais, susijusiais su Android, Xbox ir Nintendo Switch platformomis, Aurimo – susijusiais su iOS, UWP, Linux ir VR platformomis.
 
Dovilė Vyšniauskė – Žmogiškųjų išteklių partnerė.
Dovilė yra atsakinga už darbuotojų gerovę, tobulėjimą, karjerą bei organizacinės kultūros vystymą.
 
 
BAZAARVOICE
 
Karolis Navasinskas – QA Implementation Specialist.
Karolis Bazaarvoice dirba nuo pat pradžių, buvo pirmojo oficialaus naujokų būrio sudėtyje. Save iš prigimties laiko humanitaru, baigė Filosofijos bakalaurą Edukologijos Universitete. Renginyje pasidalins patirtimi kaip analitinis mąstymas padeda techninės prigimties darbe.
 
 
IBM
 
Pavel Eimont – Test Automation Specialist, People Manager.
Pavel baigė VU fizikos fakultetą. Mokydamasis universitete pradėjo dirbti testuotoju. Dirbdamas UAB Viltechmeda, išaugo nuo testuotojo iki testuotojų grupės vadovo. Prieš 3 metus prisijungė prie IBM įmonės kaip automatizavimo specialistas. Ankstesniuose projektuose įgyta patirtis leido užimti žmonių vadovo ir testavimo praktikos lyderio pareigas. Pavel savo darbe atlieka įvairias funkcijas: produktu testavimas, komandos vystymas, testuotoju darbu įvertinimas bei daugelį kitų.

 

KADA? Lapkričio 26 d., 18:30 – 20:30 val.

KUR? Ulonų g. 5,  2 laiptinė, 5 aukštas.

REGISTRACIJA: forma apačioje

Lauksime Tavęs!

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

Registracija
Kontaktai